ClubHouse Nedir? Nasıl Kullanılır? ClubHouse Kayıt Olma!

ClubHouse Nedir? Nasıl Kullanılır? ClubHouse Kayıt Olma! Son zamanlarda oldukça meşhur olan sosyal medya platformu ClubHouse uygulamasını siz de duymuş olmalısınız. Eğer siz de ClubHouse uygulamasını bir yerlerde duyup ne olduğunu anlamaya gelen biriyseniz hazır olun şaşıracağınız bir bilgi geliyor. ClubHouse uygulamasına nasıl kayıt olunur? Clubhouse uygulaması nedir? ClubHouse uygulaması nasıl kullanılır? sorularının cevaplarını birazdan sizlere ulaştıracağız. Özel sohbet odalarında sohbet edebileceğiniz, sadece davetiye ile girilebilen uygulama ClubHouse hakkında sizi bilgilendirmeye çalışacağız. İnstagram, Facebook, Twitter gibi uygulamalardan farklı bir sosyal medya platformu arıyorsanız ClubHouse ilginizi çekebilir.

ClubHouse Nedir? Nasıl Kullanılır? ClubHouse Kayıt Olma!

ClubHouse Nedir?

Clubhouse platformunda yazılı veya resim olarak gönderi paylaşılmıyor. Yani pek alışmadığımız bir ana sayfa akışın olmadığı bir sosyal ağ. Etkileşim sesli sohbet odaları üzerinden sürdürülüyor. Clubhouse, kullanıcılara yazılı ve görselli bilgilerin yol açtığı kirlilikten arınmış bir ortam sunuyor.

NE? NASIL?  Bu Adam Nasıl 53 Yaşında ?

ClubHouse Nasıl Kullanılır?

Kendisini “ses temelli yeni nesil bir ağ” olarak tanımlayan Clubhouse, kullanıcılarına özel sohbet odaları üzerinden sadece sesleriyle iletişim kurma imkanı sunuyor. Bu sohbet odaları, genelde bir konu başlığı üzerine kuruluyor ve diğer platformların aksine bu odalar, oldukça aklıselim tartışmalar ev sahipliği yapıyor. Dinleyici olarak girdiğiniz bir odada konuşmak için el kaldırmanız gerekiyor.

ClubHouse Nedir? Nasıl Kullanılır? ClubHouse Kayıt Olma!

ClubHouse Nasıl Kayıt Olunur?

Aşağıdaki videoda ClubHouse uygulaması ile ilgili güzel bilgiler verilmiş ve güzel açıklanmış. Sizler için de faydalı olabileceğini düşündüğümüz videoyu sizlerle paylaşma gereksinimi duyduk. İyi seyirler…