Bazı rüya tabirlerine göre rüyada kedi görmek iyiyken bazılarına göre  kötü anlama gelmektedir. Rüyada kedi görmenin birçok anlamı bulunmaktadır.  Rüyada görülen farklılıklar,  genel olarak yorumun da farklılaşmasına yol açar. Rüyada kedi görmek ise genel olarak kadın düşman şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüyayı gören kişi bir kadınsa kısmetinin kapalı olduğu yorumu da çıkarılabilir.

Video: Rüyada kedi görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi gören kimse uzun zamandır genç bir kadından kötü haber alacağı anlamı taşımaktadır. Eğer rüyada görmüş olduğunuz kedi siyah renge sahipse ve kedi ile göz göze geldiyseniz haberi getiren kişinin sizin bir hasmınız olduğu anlamı çıkarılır. Beyaz tüylere sahip ve yeni doğmuş olan bir kedi görmek ise hanenize ara ara maddi anlamda para gireceğini ifade eder. Rüyasında kedilerin çiftleştiğini gören kişi ise hem maddi hem manevi bolluk ve berekete sahip olur. Rüyada yeni doğmuş ve beyaz renkte görülen kedi bereket anlamına gelmektedir.

NE? NASIL?  Rüyada yüzmek ne anlama gelir?

Rüyada Kedi Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada kedi görmenin asıl anlamı rüyanın geri kalanı ile yakından ilgilidir. Rüyasında bir kedinin kendisine tısladığını gören kişi gerçek hayatta düşmanıyla karşı karşıya geleceği şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada görülen kedi, dişlerini sıkarak size bakıyorsa gerçek hayatta dostum dediğiniz kişinin gerçek yüzünü göreceğiniz anlamına gelmektedir.

Bu durumda kişi etrafında kişileri gözden geçirmeli ve o kişilere karşı dikkatli olmalıdır. Rüyada başına buruk dolaşan kedileri görmek ise rüya sahibinin gerçek hayatta sıkıntılarla karşılaşacağına işaret eder. Fakat bu sorunlar oldukça küçük ve geçici sorunlar olacaktır. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada birden fazla kedi görmek ise kız çocuğa işaret etmektedir.

Kedi Görmek Nedir?

Kediler genellikle günlük yaşantıda insanların karşısına çıkmaktadır. Rüyada görülmüş olan kedi aslında rüyayı gören kişiye bir mesaj vermek istemektedir. Birçok insan kedileri hayatın bir parçası olarak görür bunun nedeni geçmişten günümüze kadar kediler birer sembolik öge haline gelmiştir. Ayrıca diğer hayvanlar gibi kediler de saf hayvanlardır. Kedilerin bir diğer özelliği ise sizi kendinizi bulmaya ve bazı dönüşüm aşamalarında iseniz yardımcı olmaya ve yol göstermeye çalışırlar.

NE? NASIL?  Rüyada ağlamak neye işaret eder?

Bilindiği üzere kediler yılın belli zamanlarında tüylerini dökerler ve döktükleri tüyleri zamanla çıkar. Bu işlem bir dönüşüm simgesidir. Eğer kedilerden korkuyorsanız bunun altında yatan temel neden değişimden korkuyor olmanızdır. Rüyasında kedi gören kimse içinde bulunduğu durumdan ders çıkartarak en kısa zamanda hayatını değiştirmeli ve dönüşüm içine girmelidir.

İzleyin: Rüyada Kedi Görmek: Diyanet ve İslami Rüya Tabirlerine Göre Ne Demek?

Rüyada Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada küçük, savunmasız bir yavru kedi görmeniz sizin yaşamınızda bazı şeyleri değiştirmeniz gerektiği anlamını taşır. Rüyayı gördüğünüzde değişmek size saçma gelebilir. Fakat gelecekte büyük bir değişim ve gelişim sizi bekliyor olacaktır. Dönüşüm göstereceğinizi kabul edinceye kadar rüyalarınızda kedileri görmeye devam edeceksiniz. Eğer kalbinizi değiştirmek için açarsanız nelerin doğru nelerin yanlış olduğunu fark ederek siz de değişime girebilirsiniz.

NE? NASIL?  Rüyada at görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kedi yavrusu görmek özellikle her şeyin iyiye döneceğine yorumlanmaktadır. Eğer monoton bir hayat yaşıyorsanız ve rüyanızda yavru kediler gördüyseniz monoton hayatınızdan en kısa zamanda kurtulup daha eğlenceli ve renkli bir hayata sahip olacağınıza dalalet eder. Rüyada görülen kedi yavrusu size enerji ve gücü de beraberinde getirir.

Yaşamınız tam da bu noktada size iki yol sunar. Bu yollardan birisi oldukça iyi yoldur ve hayatınız boyunca pişman olmazsınız. Diğer yol ise hayatınızın ilerleyen safhalarında pişmanlık duyacağınız bir yoldur. Bu yollardan herhangi birini seçmek ise size kalmıştır.