Ücretsiz tablet ve dizüstü yardımına nerden başvurulur ? kimler başvurabilir ? liseye gidenler başvurabilir mi ? Üniversiteye gidenler başvurabilir mi?

Ücretsiz tablet ve bilgisayar başvurusuna herkes başvurabilir.İlköğretim , Lise ve Üniversite ayrımı yok. Peki nasıl başvurulacak .  Buraya Tıklayın

E bursuma girip üye olmamız gerekiyor. Sol üst köşede yer alan üye ola basıyoruz. Eposta adresimizin eksiksiz ve doğru olması gerekiyor. Çünkü Epostamıza aktifleştirme maili geliyor.

Bazen gelmeyebiliyor mail. Bazen de gelen mail önemsiz spam kısmına düşebiliyor. Mail geldikten sonra eposta adresimizi aktifleştirip. Siteye geri dönüp giriş yapıyoruz şifremizle. E bursum a geri dönüp giriş yaptıktan sonra. Burs verenlerden Borusan Kocabıyık Vakfını buluyoruz. Burdan uzaktan eğitim yazan yere tıklıyoruz. Bütün yardımları görüyoruz. Kendi kişisel bilgilerimizi ayrıntılı şekilde girip kaydediyoruz. Başvur diyoruz. Bize form geliyor. Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Tablet yardımının eğer verilirse diye adresinizi doğru girin. Sizden belgeler istenecek onları da yükleyin. Nüfus kayıt belgesini anne babanızın e devletinden alın. Hizmet dökümü belgesini de velilerinizin e devletinden yükleyin. Başvurun. Ardından Tablet ve Dizüstü Bilgisayar yardımını bekleyebilirsiniz. Yardımlar açıklandığında büyük ihtimalle evinize gönderilecektir.

NE? NASIL?  Nasırlardan domates ile kurtulun