Birçok kişi tarafından merak edilen Pubg mobile kayıt işlemi, oldukça kolay ve hızlı bir şekilde herkes tarafından yapılabilecek bir işlemdir. İster emulatör üzerinden, isterseniz de mobil cihazlar üzerinden yapabileceğiniz kayıt işleminde, farklı kanallar da kullanılabilmekte ve kayıt işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Oyuna giriş yapmak, karakterinizi özelleştirmek ve çeşitli maçlara giriş yapabilmek için gerekli olan kayıt işlemi, yaklaşık 5 dakika içerisinde kolaylıkla yapılabilir. Fakat kayıt işleminin yapılabilmesi için ilk olarak Facebook, Twitter veya da mail adresiniz olması gerekiyor. Eğer bu hesap çeşitlerinden herhangi birisine sahip değilseniz, ilk olarak seçeceğiniz birini oluşturmalı ve ardından oyuna kayıt için kullanmalısınız. Böylelikle oyuna kayıt olurken sıkıntı yaşamaz ve rahat bir şekilde kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Pubg Mobile Nasıl Kayıt Olabilirim?

Pubg Mobile Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kayıt Olmak için Neleri Kullanabilirsiniz?

Eğer sizde Pubg Mobile oyununa kayıt olmak ve oyunu oynamak istiyorsanız, farklı birçok seçeneği kullanabilirsiniz. Oyuna kayıt için kullanabileceğiniz seçenekler ile kayıt olduktan sonra, oyuna istediğiniz yerden erişebilecek ve oyun verileriniz korunacaktır.

NE? NASIL?  Ne Yaptın Sony ! Kontrolcü 1099 TL+Kulaklık 1569 TL

İşte oyuna kayıt olabileceğiniz seçenekler;

  • Facebook,
  • Twitter,
  • Mail Hesabı.

Bu seçenekler aracılığıyla sizde oyuna kayıt olabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Video: PUBG MOBİLE NASIL YENİ HESAP AÇILIR? -PUBG MOBİLE

Oyuna Neden Kayıt Olmak Zorundasınız?

Misafir modu bulunmayan Pubg Mobile oyununda, kesinlikle kendiniz için bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Ancak bu şekilde oyuna giriş yapabiliyor ve maçlara katılabiliyorsunuz. Ayrıca hesap oluşturmak, karakterinizi özelleştirmeniz için, yeni skinler satın almak, kazanmak için, arkadaşlarınız ile oynayabilmeniz için ve daha birçok şey için gerekiyor.

Bu yüzden sizde kendinize bir Pubg Mobile hesabı oluşturmalı, bunu da Facebook, Twitter veya mail hesabınız ile gerçekleştirmelisiniz. Böylelikle sizde oyuna giriş yapabilir ve maçlara katılarak rahat bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

Oyuna Nasıl Kayıt Olursunuz?

Pubg Mobile oyununa kayıt olmak oldukça kolay bir işlemdir. Oyun kayıt olmak için ilk olarak Facebook veya Twitter hesabı oluşturmalı veya mail hesabınızı kullanmalısınız. Bu sosyal medya hesaplarından birisini tercih ederek oyun üzerinde hesap oluşturabilir ve istediğiniz an oyuna giriş yapabilirsiniz.

NE? NASIL?  Çocukların zeka gelişimini destekleyen bazı oyunlar neler?

Oyuna kayıt için ilk olarak oyunu yüklemeli ve oyuna giriş yapmalısınız. Oyuna giriş yaptıktan sonra, gerekli güncellemeler ve yüklemeler yapılacak ve son olarak giriş ekranı gelecektir. Karşınıza gelen giriş ekranında ise kullanıcı, Facebook ve Twitter seçenekleri olacaktır. Bu seçenekleri kullanmadan önce ise, ekranın alt kısmında yer alan son kullanıcı sözleşmesini ve gizlilik politikasını kabul etmelisiniz.

Gerekli seçenekleri de kabul ettikten sonra oyuna kayıt olmak için size sunulan seçenekleri kullanabilirsiniz. Bu noktada ister sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla kayıt oluşturabilir, isterseniz de mail hesabınızı kullanabilirsiniz. Size uygun olan seçeneği seçtikten sonra ise, açılan ekranda mail ve şifre bilgilerinizi girmelisiniz.

Eğer sosyal medya seçeneğini kullandıysanız, mail ve şifrenizi girdikten sonra açılan sekmede, oyunun sosyal medya hesabınıza erişimine izin vermelisiniz. Böylelikle oyun sosyal medya hesabınıza bağlanacak ve istediğiniz yerden, istediğiniz an girmeniz mümkün hale gelecektir.

Pubg Mobile Nasıl Kayıt Olabilirim?

Pubg Mobile Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kayıt Olduktan Sonra Yapmanız Gerekenler

Kayıt işleminden sonra oyuna girdiğinizde, oyunu oynayabilmek için birkaç işlem yapmanız ve ayarlamalar gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu ayarlamaların başında, grafik ayarları ve ses ayarları ile beraber, kontrolcü tuşlarının ayarlanması gerekiyor. Ayrıca oyunun görüntü kalitesinin ve parlaklık ayarlarının yapılması da, oyunu daha rahat oynayabilmeniz ve cihazınızın daha az ısınması açısında önem taşıyor.

NE? NASIL?  Satranç nasıl oynanır?

Bu ayarların ardından ise, şu işlemleri yapmanız gerekiyor;

  • Karakterinizi özelleştirin,
  • Yüklemek istiyorsanız UC yüklemesi yapın,
  • İstiyorsanız herhangi bir klana üye olun,
  • Rastgele bir maça girerek ayarlarınızı ve oyunu sınayın.

Bütün bu işlemlerden sonra oyunu rahatlıkla oynayabilecek ve keyifli zaman geçirebileceksiniz.