PUBG Mobile’da oyunlar kazanarak yüksek rütbelere ulaşmayı hedefleyen oyuncular PUBG Mobile adam görme hilesi nasıl yapılır merak ediyor. Mobil cihazlarda bir hayli popüler olan PUBG Mobile uygulaması, aktif milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Diğer oyunculara karşı üstünlük elde etmek ve oyunları daha kolay bir şekilde kazanmak isteyen oyuncular da PUBG Mobile adam görme hilesine yöneliyor.

PUBG Nedir?

PUBG Mobile, ilk olarak bilgisayarda kullanıma sunulmuş PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli FPS oyununun mobil cihazlara uyarlanmış versiyonu. Oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamada zorluk çekeceğiniz PUBG oyunu, sürekli geliştirilmekte ve yeni haritalar eklenmekte. 100 ya da 100’e yakın oyuncu ile oynanan PUBG Mobile, oyuncuların 1, 2 ya da 4 kişilik takımlarla en son hayatta kalan takım olmaya çalıştığı bir FPS oyunudur. Oyuncular PUBG’de kazandıkları oyunlar sonucu rütbelerini yükseltir ve oyunda Fatih olma yolunda ilerler.

UBG Mobile Adam Görme Hilesi Nasıl Yapılır?

UBG Mobile Adam Görme Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Nasıl Oynanır?

PUBG maçları başlangıcında oyuna katılan 100 kişi bir uçak içerisinde bulunur. Her maç değişen rotalarda ilerleyen uçaktan paraşütle atlayarak savaş bölgelerine inen oyuncular ekipman ve silah arayışına başlar. Oyuncular buldukları silahları ve teçhizatları kullanarak diğer takımları elemeye ve en son hayatta kalan takım olmaya çalışır.

NE? NASIL?  Ne Yaptın Sony ! Kontrolcü 1099 TL+Kulaklık 1569 TL

Oyun süresince belirli aralıklarla haritanın bazı bölümleri mavi alanla kaplanır ve bu mavi alana giren oyuncuların can değerleri azalır. Oyun sona yaklaştığında haritanın yalnızca çok küçük bir bölümü kullanılabilir durumda olacaktır. Bu da sona kalan takımları çatışmaya ve oyunu sonlandırmaya itecektir. Oyunu kazanan takım yüksek değerlerde puanlar kazanacak ve rütbelerini daha kolay yükseltecektir.

İzleyin: pubg mobile nasıl adam görme hilesi yapılır?

PUBG Mobile Adam Görme Hilesi (WallHack)

PUBG Mobile adam görme hilesi, oyunlarda daha başarılı olmak için kullanılan bir araçtır. Oyuncular arasında ismi wallhack olarak anılan bu hile, diğer oyuncuları duvar arkasından görmeye yarar. Oyuncular bu hileyi kullanarak diğer takımların tüm üyelerinin harita üzerindeki yerlerini tespit edebilirler. Diğer oyuncuların nerede olduğu bilindiğinde de rekabet etmek bir hayli kolaylaşır.

Ancak ne yazık ki günümüzde PUBG Mobile’da geçerli adam görme hilesi mevcut değildir. PUBG Mobile, her türlü güvenlik açığını önlemede büyük başarı sergilemektedir. Yani internet üzerinde bulunan PUBG Mobile wallhack eklentilerinin büyük kısmının sahte olduğu söylenilebilir. Ancak PUBG Mobile’da başarılı olmak için hile kullanmaktan başka yöntemler de bulunmaktadır.

UBG Mobile Adam Görme Hilesi Nasıl Yapılır?

UBG Mobile Adam Görme Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile’da Başarılı Olma Taktikleri

PUBG Mobile’da Fatih rütbesine erişen oyuncular, başarılı olmak için birtakım taktikler kullanıyor.

NE? NASIL?  Domino nasıl oynanır?

Profesyonel oyuncuların da kullandığı oyun taktiklerinden bazıları şunlar;

Ses kasma:

Her FPS oyununda kullanılan bu yöntem PUBG Mobile oyunlarında da geçerli. Sessiz bir ortamda PUBG oynayarak rakiplerin ayak seslerini dinleyebilir, böylece nereye gitmekte olduklarını anlar ve rakiplerinizi kolaylıkla infaz edebilirsiniz.

Kamuflaj:

PUBG Mobile’da karakterinizin kıyafetlerini oynayacağınız harita ile uyumlu hale getirdiğinizde rakiplerinizin sizi görmesi zorlaşacaktır. Böylelikle rakiplerinizi pusuya düşürebilirsiniz.

Ayarları özelleştirme:

PUBG Mobile’da oyun ayarlarını kendi rahat edeceğiniz biçimde değiştirmek karşılaşmalarda büyük oranda fayda sağlayacaktır.

Bu yöntemlerde epey tecrübe edindikten sonra PUBG Mobile karşılaşmalarında kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Haritaları

PUBG’de başarılı olan oyuncuların bir diğer özelliği de oyun haritalarını avuçlarının içi kadar iyi bilmeleri. PUBG haritalarında, en iyi lootun hangi bölgelerde olduğunu, hangi alanların çatışmada daha avantajlı olduğunu iyice öğrenmek için haritalarda uzmanlaşmak gerekiyor.

NE? NASIL?  PUBG Mobile Dev Kampanya Yaptı ! 400.000 TL Kazanabilirsiniz... Hemen Tıklayın...

PUBG Mobile haritaları şunlar;

  • Erangel
  • Miramar
  • Sanhok
  • Vikendi
  • Livik

Haritaların her biri kendilerine has özellikler içeriyor. Bu haritalarda uzmanlaşmayı başaran oyuncular daha sık oyun kazanıyor ve rütbelerini yükseltiyor.