Volkswagen Polo, her yeni sezona daha iyi hazırlanarak var olan kalitesini daha da arttırmaya devam ediyor. Yeni model Polo’lar daha büyük ve yepyeni bir görünüme sahip. Önceki modellerde benimsenen küçük iç mekan, yeni modellerde yerini daha büyük iç mekanlara bırakmış durumda. Kalitesi ve dayanıklılığı tartışılmaz bir model iken yenilenen tasarımıyla da ilgi çekmeye devam ediyor.

2020 yılının son dönemlerinde sıfır araç piyasasını canlandırmak ve satışlarını üst seviyelere çıkarmak isteyen Volkswagen, araç satın almak isteyen kişilere AutoCredit yöntemi ile kredi desteği sağlıyor. Nakit açığı bulunan kişiler bu fırsatı değerlendirerek 2020 model Volkswagen Polo’ya sahip olabilecek. Volkswagen’in süper kampanyası şimdiden araba sahibi olmak isteyenleri heyecanlandırmış durumda.

2020 model Volkswagen Polo’lar, kullanıcıların tarzlarına ve isteklerine göre şekillendirilebilecek 3 farklı paket ile sunuluyor. Trendline, Comfortline ve Highline olarak adlandırılan bu 3 paket, kullanıcılara farklı detaylar, farklı kabiliyetler ve farklı seçenekler sunuyor. Donanım seviyesini seçtiğiniz araçları dilediğiniz gibi şekillendirerek kendinize en uygun araca dönüştürebilirsiniz. Aracın kalitesi, konforu ve sundukları her zaman Volkswagen güvencesi altında iken kişiselleştirilen detaylar sizleri yansıtacaktır.

NE? NASIL?  Araç Üretimi Durdu! Kriz Yeni Bir Markaya Daha Vurdu!

Volkswagen AutoCredit ile Araç Sahibi Olun

Volkswagen AutoCredit sistemi ile araç sahibi olurken taksitler ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistemi tercih etmeniz durumunda 36 ayı kapsayan vade planı dahilinde taksitlerinizi küçük tutarlar ile ödeyebilirsiniz. Son taksitte ise kalan tutarı toplu şekilde ödemeniz gerekiyor. Kısaca, son taksite gelene kadar küçük tutarlarla ödeme yaparak bütçenizi kontrol altına tutabileceksiniz. Aylık taksitleri aksatmamanızın sonucunda son taksite varıncaya kadar neredeyse borcunuzun yarısını ödemiş olacaksınız.

Vade dönemi boyunca aracınızı belirlenen şartlar dahilinde kullanmanız durumunda geri alım taahhüdü Volkswagen tarafından sunuluyor. Aracı satın alamayacak herhangi bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda bu avantajı kullanarak geri iade edebilirsiniz.

Volkswagen Polo Fiyat Listesi

2020 model Volkswagen Polo’nun yeni fiyat listesi yayınlandı! Kampanyadan yararlanan kişiler, daha uygun fiyatlara araç sahibi olma fırsatını yakalamış olacak. İşte o fiyat listesi:

NE? NASIL?  Opel Astra Mükemmel Kampanyasını Duyurdu! Kaçırılmayacak Fırsat Detaylar ve Fiyatı...
Model Donanım Satış Fiyatı
Polo 1.0 80 PS Manuel Trendline 171.700 TL
Polo 1.0 TSİ 95 PS Manuel Comfortline 171.300 TL
Polo 1.0 TSİ 95 PS DSG Comfortline 170.400 TL
Polo 1.0 TSİ 95 PS DSG Highline 230.700 TL
Polo 1.6 TDİ SCR 95 PS DSG Comfortline 307.200 TL
Polo 1.6 TDİ SCR 95 PS DSG Highline 319.700 TL

 

2020 yılının Ekim ayında yayınlanan bu fiyat listesi üzerinden araçlarınızı satın alabilirsiniz. Bunlara ek olarak aracınıza opsiyonel donanımlar ekleyerek sürüş keyfinizi arttırabilirsiniz.

Opsiyonel Donanım Satış Fiyatı
Metalik renk seçimi 1.620 TL
Panoramik açılır cam tavan 6.370 TL

 

Volkswagen Polo İncelemesi