Türkiye’nin en çok satan araba modelleri arasında yer alan Volkswagen Golf almak isteyenleri ÖTV zammı vurdu.

Araba satın almak için ÖTV indirimi ve yıl sonu indirim kampanyalarını bekleyen kişiler ÖTV zammı ile büyük şok yaşadı. Vatandaş indirim beklerken gelen yüksek zamlar ile mağdur oldu.

 

YENİ VOLKSWAGEN GOLF ALMAK İSTEYENLER ARTAN FİYATLARLA ŞOK OLDU! 

Kendi sınıfının öncü markaları arasında yer alan Volkswagen Golf sunduğu üst seviye özellikleri ile araba satın almak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri olmayı başarıyor.

Yeni makyajlı paketi ile çok daha keskin hatlara ve sportif bir görüntüye kavuşan modeli için Volkswagen satışları arttırabilmek amacı ile indirim yapmıştı. Yapılan indirimlerin ardından Volkswagen Golf almak isteyenlerin ödeyecekleri başlangıç fiyatı 180 bin liraya kadar çekilmişti. Ancak ne yazık ki gelen ÖTV zammı Golf sahibi olmak isteyenleri de vurdu.

NE? NASIL?  Renault Megane Alacaklara Fırsat Geldi! İşte O Kampanya ve Fiyat Listesi

2020 model Volkswagen Golf modelinin satış fiyatı en düşük pakette ÖTV zammı sonrası 192 bin lira seviyesine fırladı. Nerede ise 40 bin lira ÖTV zammı alan model için elini çabuk tutmayan kişiler büyük hayal kırıklığı yaşadı.

En kapsamlı özelliğe sahip olan donanım paketinin ise satış fiyatı 349 bin lira sınırını aşmış oldu. Volkwagen Golf almak isteyen kişiler markanın ÖTV desteği sağlayacağı yeni bir kampanya desteği beklerken ne yazık ki Euro kurunda yaşanan hızlı yükselişte araç fiyatlarının yukarı yönlü hareket etmesine neden oluyor ve olası bir indirim müjdesi gelmesi ihtimalini zorlaştırıyor.

 

VOLKSWAGEN GOLF FİYAT LİSTESİ EYLÜL 2020!

2020 Model Volkswagen Golf 1.0 TSI 115 PS Manuel Midline Plus Donanım Paketi 192 Bin 200 TL

2020 Model Golf 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline Donanım Paketi 231 BİN 600 TL

NE? NASIL?  SKODA 2021 Ocak Ayı Kampanyası ! Skoda Kodiaq Fiyatları Ne Kadar ?

2020 Model Golf 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Highline Donanım Paketi 349 BİN 300 TL

2020 MODEL VOLKSWAGEN GOLF İNCELEME VİDEOSU