Volkswagen Golf marka araçlar, Türkiye’de en çok satışı yapılan ve en çok tercih edilen araçlar arasında ön plana çıkıyor. Son zamanlarda yaşanan ÖTV zammı ve kur dalgalanmalarıyla birlikte satış fiyatı yükselen araçları, 2020 yılının son dönemlerinde almak için yeni bir fırsat doğmuş durumda.

Araç almak isteyen kişiler yıl sonunu bekleyerek indirim fırsatlarından yararlanma düşüncesine sahipti ancak ÖTV zammı sonucunda, indirim değil fiyat artışı görüldü. Araç satın almak isteyenler bu durum karşısında yeni bir haber veya kampanya bekleyişi içine girmiş oldu. Volkswagen, sıfır araç satın almak isteyen kişilere uygun fiyatlar sunmaya çalışıyor.

Volkswagen Golf Kendi Sınıfının Lideri

Volkswagen Golf, 1974 yılından günümüze kadar kendi benliğini korumuş özgün araç sınıflarından biridir. Kompakt Hatchback adıyla bilinen sınıfın oluşmasını sağlayan ve nesillerdir sektörü yönlendiren araç Golf’tür. Araç kullanıcılarına üstün sürüş konforu, ileri teknoloji, eğlence sistemleri, pratiklik, sağlamlık ve sürüş destek sistemlerini sunan Volkswagen, her zamanki şıklığı ile göz kamaştırmaya devam ediyor.

NE? NASIL?  Opel Astra Almak İsteyenlere Dev Kampanya Yapıldı! Bu Fırsat Kaçmaz...

2020 model Volkswagen Golf araçları da her zamanki donanımını daha da arttırarak araç kullanıcılarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Araçların fiyatları yükselse de Golf’lere olan tutku devam ediyor ve kullanıcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor.

2020 Model Volkswagen Golf Fiyat Listesi

2020 yılının son dönemlerine yaklaşmışken yeni yıla son model Volkswagen Golf ile girebilirsiniz. Sıfır araç piyasası yükselmeye devam etse de Volkswagen şirketi, fiyat skalasını korumaya çalışıyor. İşte tüm detayları ile 2020 model Volkswagen Golf fiyat listesi:

Model Donanım Tavsiye Edilen Satış Fiyatı
Golf 1.0 TSİ 115 PS Manuel Midline Plus 192.200 TL
Golf 1.5 TSİ ACT 150 PS DSG Comfortline 231.600 TL
Golf 1.5 TSİ ACT 150 PS DSG Highline 349.300 TL

2020 model Volkswagen Golf sahibi olmak için yukarıdaki fiyat listesindeki tutarı ödemeniz gerekiyor. Golf kategorisinde 3 farklı donanıma sahip araçlar bulunurken isteğinize göre opsiyonel donanımları da ekleyerek tam konforlu sürüş keyfine başlayabilirsiniz.

NE? NASIL?  Beklenen Müjdeli Haber Geldi! İkinci El Araç Fiyatları Ne Zaman Düşecek Belli Oldu
Opsiyonel Donanım Net Fiyat
Metalik renk tercihi 2.130 TL
Panoramik açılır cam tavan 8.470 TL

Volkswagen AutoCredit sistemi ile araç sahibi olurken taksitler ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistemi tercih etmeniz durumunda 36 ayı kapsayan vade planı dahilinde taksitlerinizi küçük tutarlar ile ödeyebilirsiniz. Son taksitte ise kalan tutarı toplu şekilde ödemeniz gerekiyor. Kısaca, son taksite gelene kadar küçük tutarlarla ödeme yaparak bütçenizi kontrol altına tutabileceksiniz. Aylık taksitleri aksatmamanızın sonucunda son taksite varıncaya kadar neredeyse borcunuzun yarısını ödemiş olacaksınız.

Vade dönemi boyunca aracınızı belirlenen şartlar dahilinde kullanmanız durumunda geri alım taahhüdü Volkswagen tarafından sunuluyor. Aracı satın alamayacak herhangi bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda bu avantajı kullanarak geri iade edebilirsiniz.

Volkswagen Golf İnceleme