Son zamanlarda her şeyin fiyatı, pandemiden ötürü artış gösterdiği gibi bu oram araçlarda da etkisini gösterdi. Bu sebeple 2. el araç alan kişiler hem tedirgin oluyor, hem de daha önceki fiyatından iki kat fazlaya araç aldığı için canı sıkılıyor.

Fakat Toyota, müşterilerinin bu mağduriyetini görünce onlar için büyük bir jest yaparak, yeni çıkardığı modeli olan Corolla ile ilgili büyük bir kampanya düzenledi.

Yeni çıkan modelde yapılan bu kampanya herkesi mutlu etti ve endişelerini bir nebze olsa da hafifletti.

İkinci El Araca Son!

Toyotoa Corolla Dev Kampanya Yaptı! Şok Olacaksınız...

Toyota yeni çıkardığı modeli olan Corolla üzerinden başlattığı bu kampanya sayesinde, herkesin telaş ve korkusuna da bir çözüm bulmuş oldu. Yaptığı kampanya yeni model ve sıfır araçta olduğu için, artık fahiş fiyatlarda olan 2. el araç almaya da gerek kalmıyor.

NE? NASIL?  Peugeot 508 Fiyatları Ne Kadar ? Passat'tan İyi Mi ?

Daha önce de Toyota kullanan kişiler, kalitesini, konforunu bildiği için özellikle Corolla gibi sağlam ve rahat bir araba kampanya ile beraber önlerine serildiğinde, ikinci el araç alma sıkıntısından kurtuldukları gibi böyle bir imkân sunulduğu için ayrıca heyecan duyuyorlar.

Yeni Çıkan Modelin En Önemli Özellikleri

  • Son teknoloji ile üretilen detaylar
  • Park alanı durumları düşünülerek ayarlanan ebat ve ölçüler ( 4.630 mm uzunluğuna sahip olarak, herkesin zevkine hitap edecek ebadın yanı sıra, kolay park edilmesi de hesaba katılmıştır.
  • Ayrıca yukarıya doğru 1.435 mm olan yeni model Corolla’nın genişliği ise 1.780 mm olduğu için içerisinde rahatça oturmak da mümkündür.)
  • Benzinli olup, en kaliteli yakıt tercih edilmiştir
  • Motor gücü 1.6 valvematic olarak ayarlanmıştır
  • Güvenlik sistemi için her incelik düşünülmüş ve ayrıca akıllı bir güvenlik sistemine sahip olduğu için gönül rahatlığı ile şehir içi ve dışında belirli hızda kullanılabilir.
  • Akıllı telefona uyumlu radyosu ve navigasyon özelliği ile de her yeri kolaylıkla bulabilme imkânı sunuyor
  • Renkli göstergesi sayesinde herhangi beklenmeyen durumlardan haberdar olarak, sorunsuz bir sürüş sağlar
  • Elektrikli sunroof sayesinde daha havadar v keyifli yolculuk imkânı oluşturuyor.
NE? NASIL?  Honda Civic Akıllara Zarar Kampanya Yaptı! İşte Tüm Detaylar ve Fiyatı

Toyota’nın Uygun Fiyatları

Birçok özelliğe sahip olan son model Toyota Corolla uygun fiyatlarla alıcısına sunuluyor. Özellikle ikinci el araç piyasasına nazaran yeni çıkan sıfır modellerin böyle uygun fiyatlarla satışa sunulması, ikinci el araç alma düşüncesini de azaltıyor.

Hybrid Dream serileri 305.000 TL ile 317.000 TL fiyatları ile satışa sunulurken en fazla fiyat olarak da Hybrid Passion serisi 350.000 TL olarak belirleniyor. Hal böyle olunca diğer modelleri daha uygun fiyatlarda olduğu için, ikinci ellerden daha fazla ilgi görüyor.

Konforu, kalite ve sağlamlığı herkes tarafından bilinen Toyota’nın avantajları arttıkça araç sahibi olmak isteyenler daha net kararlar verebiliyor.

Toyota Corolla İncelemesi !