Araba fiyatları giderek yükselmeye devam ederken pandemi döneminde toplu ulaşım yerine kendi aracını kullanmak isteyen kişilere Toyota’dan müjde gibi haber geldi.

 

 

 

 

 

 

 

 

TOYOTA FİNANS’TAN 20 DAKİKA DA ONAYLI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI! 

Araba fiyatları giderek yükselirken otomobil markaları daha fazla kişiye ulaşmak için çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

Bankaların taşıt kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken süreçte araba sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak otomobil markaları kendi finans sistemleri üzerinden daha düşük faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunuyor.

Bunlardan biri de Toyota Finans olarak öne çıkıyor. Toyota Finans üzerinden araba satın alan kişilerin gerçekleştirmiş olduğu kredi başvurusu işlemlerinin sonucu 20 dakika içerisinde sonuçlandırılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

NE? NASIL?  Otomobil Fiyatları 60 Bin TL Düştü ! İşte Yeni Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AYLIK 3 BİN TL TAKSİTLE 2020 MODEL TOYOTA CORALLA SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ! 

Düzenlenen kredi kampanyası kapsamında 2020 model yepyeni bir Toyota Coralla satın alan kişilerin aylık taksit tutarları 3 bin 193 lira olarak gerçekleşti.

Toyota Finans taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.39 olarak açıklandı. Yeni Toyota Coralla 1.6 Vision donanım paketi için belirlenen araç satış fiyatı 161 bin 800 lira olarak açıklanırken bu paket için kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ise 104 bin 900 lira olarak ilan edildi.

Yani 56 bin 900 lira peşinat ödenmesi durumunda Toyota Finans üzerinden 48 ay boyunca aylık 3 bin 193 lira taksit ödenmesi gerekecektir. Kredi çeken kişilerden araç kredisi dosya masrafı olarak 550 lira tahsil edilirken kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 153 bin lira olarak açıklandı.

NE? NASIL?  Yeni BMW Serisi Güncel Fiyatları! Karşınızda Alman Canavarı!

TOYOTA COROLLA 2020 MODELİ İÇİN EN DÜŞÜK DONANIM PAKETİ FİYATI 161 BİN 800 LİRA OLDU! 

Euro kurunda yaşanan artış ve ÖTV zamları sıfır araç fiyatlarını yukarı yönlü iterken Toyota Corolla modeli için talep edilen en düşük donanım paketi fiyatı Yeni Coralla 1.6 Vision donanım paketi satış fiyatı olarak ilan edilen 161 bin 800 liralık fiyat oldu.