Türkiye’nin en çok satan otomobil markaları arasında yer alan Renault’un amiral modelleri arasında yer alan Renault Megane tarafından sunulan fırsatlar tüm hızı ile sürüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RENAULT MEGANE SAHİBİ OLMA FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

Renault markasının amiral modelleri arasında yer alan ve Sedan sınıfının en çok satan markası olarak öne çıkan Renault Megane için Eylül ayı fırsatları tüm hızı ile sürüyor.

Joy, İcon ve Touch olmak üzere 3 farklı donanım paketi ile satışa sunulan Renault Megane modeli için Eylül ayına özel olarak Renault finansman sistemi üzerinden düşük faizli taşıt kredisi kullanma imkanı sunuluyor.

Megane Sedan versiyonları arasında yer alan Megane Sedan Joy versiyonu için başlangıç fiyatı 179 bin 900 lira olarak uygulanırken Renault Megane Touch versiyonu için ise belirlenen anahtar teslim tavsiye edilen perakende satış fiyatı 226 bin 900 TL oldu.

NE? NASIL?  Hem Otomobil , Hem SUV , Hem'de UCUZ

Renault Megane versiyonları arasında en pahalı donanıma sahip olan versiyon ise 287 bin 900 liralık başlangıç fiyatı ile İcon versiyonu olarak öne çıktı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RENAULT MEGANE İÇİN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT! PEŞİN PARASI OLMAYANA TAKSİT İMKANI

Araba almak isteyen ancak yeteri kadar nakit para birikimi olmayan kişilere Renault Finans üzerinden düşük faizle araç kredisi kullanma imkanı sunuldu.

Renault Megane Sedan modeli için sunulan en düşük satış fiyatı olan 179 bin 900 lira için belirlenen peşinat tutarı 76 bin 900 lira olarak duyuruldu.

Söz konusu kredi paketinden yararlanarak 36 ay vadeli taşıt kredisi kullanan kişiler için araç kredisi faiz oranı yüzde 1.19 olarak uygulanırken bu şartlar altında kredi çeken bir vatandaşın aylık taksit ödemesi ise 1.742 lira olarak gerçekleşecek.

NE? NASIL?  Honda 2021 Yılı Civic Fiyatları ! 2021 Civic Fiyatları Ne Kadar Oldu ?

Bu bağlamda vatandaş düşük faiz oranları ve aylık taksit tutarı imkanından yararlanarak araç sahibi olma imkanı elde edecek. Kredi için ödenecek toplam hizmetler bedeli ise 4 bin 111 lira olarak duyuruldu.