Pandemi sonrası ikinci el ve sıfır araçlara olan yoğun ilgi maalesef fiyatları tavan noktasına getirmiş durumda, renault markası ise müşterilerine yeni bir kampanya duyurarak onları memnun etmeye çalıştı…

Renault clio ülkemizde en çok tutulan araçlar arasında gösterilmekte ve verdiği performans ile sürücüleri memnun etmektedir sizler için renault resmi sitesinden yapılan duyuruyu ve bir renault clio incelemesini derledik…

Renault Resmi Duyurusu!

Yeni CLIO 127.500 TL’den başlayan fiyatlar ve aylık 1.963TL taksit fırsatıyla

Eylül ayında Yeni CLIO avantajlı fiyat ve faiz oranları ile tüm yetkili satıcılarımızda sizleri bekliyor.

Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya, sınırlı sayıdaki Yeni Clio Joy 1.0 SCe 72 bg otomobilin perakende satın alımında uygulanan 127.500 TL’lik fiyat ile geçerlidir. Kampanya kapsamında, 40.000 TL kredi tutarı, 24 ay ve %0,94 faiz oranı seçeneği ile oluşan aylık ödeme tutarı 1.963 TL’dir.

NE? NASIL?  Bu Aracı Gördükten Sonra Golf Almayacaksınız

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Araç fiyatına kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Yeni Clio’nun ortalama CO2 salımı 111-114; yakıt tüketimi 4,9-5,3 km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.09.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.

(Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,18, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %15,08)

Renault Clio İnceleme