Opel markasının en çok satan amiral modelleri arasında yer alan Opel Astra ayaklarınızı yerden kesecek yeni kampanyasını duyurdu. Yıl bitmeden yeni aracına kavuşmak, ve 2021 yılına yepyeni Astrası ile başlamak isteyen kişileri ilgilendiren kampanyanın detayları haberimizde…

OPEL ASTRA ALMAK İSTEYENLERE FAİZSİZ ARAÇ KREDİSİ DESTEĞİ! 

Türkiye’de kendi sınıfının en çok  tercih edilen araç modelleri arasında yer alan Opel Astra 2020 modeli için yeni kampanya duyuruldu.

Opel Eylül kampanyaları kapsamında Yeni Astra modeli için geçerli olan kampanya kapsamında yeni araba almak isteyen kişilere 60 bin liraya kadar olmak üzere 15 vadeli faizsiz taşıt kredisi desteği Opel Finans üzerinden sağlanacak.

Yeni Astra satın almak isteyen ancak yeteri kadar nakit parası olmayan, yükselen kredi faiz oranları nedeni ile bankadan kredi çekmek istemeyen kişilere yönelik olarak sunulan özel imkan kapsamında 60 bin liraya kadar finans desteği Opel tarafından verilecek.

NE? NASIL?  Volkswagen Golf Alacaklara Müjde Gibi Haber! İşte Tüm Detaylar ve Fiyat Listesi

YENİ ASTRA 2020 MODEL SATIŞ FİYATLARI NE KADAR, OPEL ASTRA KAÇ TL?

Yeni Astra Hathback satın almak isteyen kişiler için merakla beklenen fiyat listesi yayımlandı. Yayımlanan listede 2020 model yepyeni Hatchback satın almak isteyenler için başlangıç fiyatı 199 bin 900 lira olarak yer aldı.

Yeni Astra 1.2 benzinli MT-6 110 HP Edition donanım seviyesi için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 199 bin 900 lira olarak açıklanırken en yüksek donanım fiyatı ise 297 bin 800 lira olarak listede yer aldı.

Son dönemde hem Euro kurunda yaşanan yükseliş, hem ÖTV zammı hem de korana virüs salgını nedeni ile insanların toplu ulaşım yerine kendi araçlarını kullanma isteği nedeniyle yaşanan talep artışı ne yazık ki araç fiyatlarının sert yükselmesine neden olmuştu.

Bazı araç markalarının sıfır araçlar için özellikle de ithal araçlar için 4 ay sonraya gün vermesi nedeniyle ikinci el araçlara olan talepte artmış, yaşanan bu artış bazı modellerde ikinci el araç fiyatlarının sıfır araç fiyatlarını geçmesine neden olmuştu.

NE? NASIL?  Karşınızda Mercedes'in En Ucuz Arabası

OPEL ASTRA İNCELEME VİDEOSU