Korona virüs sağlığımızı etkilediği kadar ekonomimizi de etkiledi. Özellikle virüsün ilk çıktı dönemlerde ülkeler arası Korona virüs tedbirleri ve sokağa çıkma yasaklarından dolayı otomobil üretimi yavaşladı otomobil üretimin yavaşlaması ve stokların az olmasından dolayı bir anda otomobil fiyatları uçtu.

Bunun üzerine ÖTV zammı da eklenince fiyatlar 2 katına çıktı. Otomobil almakta zorlanan vatandaşlara yardım etmek için Opel Astra otomobil firması yeni kampanyalar yayınlayarak otomobil almak isteyen vatandaşlara imkan sağladı. Kampanyayı duyan vatandaşlar Opel Astra’nın otomobillerini incelemeye başladı.

Kampanya 1: Opel Astra %0 Faizsiz Kredi Teklifleri

Muhteşem Opel Astra Kampanyası

Muhteşem Opel Astra Kampanyası

Araba almak için nakit para biriktirmek hem uzun bir süre aldığı için hem de gün geçtikçe paranın değerinin değişmesinden dolayı kredi ile araba almak son yıllarda en çok tercih edilen yöntem oldu.

NE? NASIL?  NİSSAN KAMPANYA YAPTI ! QASHQAI MODELLERİNDE 40 BİN TL İNDİRİM

Bu yöntemi hesaba katan Opel Astra otomobil firması %0 faiz oranlarıyla araba almak isteyenlere kredi imkanı vereceğini kampanyası adı altında vatandaşlara duyurdu.

İşte kampanyada olan araçlar için kredi imkanları:

Yeni Corsa 45 bin TL 15 ay %0 faiz,

Yeni Astra HB 50 bin TL 15 ay %0,89 faiz,

Grandland  X için 70 bin TL 15 ay %0 faiz,

Crossland X 50 bin TL 15 ay %0,89 faiz

Astra Sedan 50 bin TL 15 ay %0,89 faiz,

Insıgnıa 70 bin TL 15 ay %0 faiz,

Combo 45 bin TL 15 ay %0 faiz,

Combo Cargo 45 bin TL 15 ay %0 faiz,

Kampanya 2: Opel Astra PSA Finans Avantajları

Opel Astra’nın size sunduğu en güzel kampanyalardan biride PSA Finans desteği. PSA ile bütçenize en uygun krediyi seçebiliyor en kısa zamanda kredi işlemleriniz onaylanıyor. PSA birçok ödeme seçeneği sunarak daha rahat ödeme imkanın yollarını açıyor. Diğer kredi talep ettiğiniz yerler gibi sizi uzun uzun bekletmiyor, dakikalar içinde kredi talebinizi gerçekleştiriyor. Ayrıca PSA ödemelerinizi 60 aya kadar uzatma imkanını da sunmaktadır. Opel Astra’nın mutlaka yararlanmanız gereken kampanyalarında biri kesinlikle PSA Finans desteğidir.

NE? NASIL?  Corolla Dururken Bu Aracı Alırmısınız ?

Opel Astra Güncel Fiyat Listesi

Opel Astra geçtiğimiz günlerde güncel araba fiyatları paylaştı. ÖTV zammı ile diğer otomobil firmalarının araba fiyatlarını yükselttiği gibi Opel Astra’da yeni gelen zamla fiyatları attırdı. 130.000 TL üzerine yapılan zam %60 oranından %80 oranına yükselince fiyatlar uçtu.

Opel Astra geçtiğimiz günlerde ÖTV zammından sonra güncel araba fiyatlarının listesini paylaştı. İşte listede yer alan arama modelleri ve fiyatları:

Benzinli MT-6 110 H – yayınlanan Fiyatı: 199.900 TL,

Benzinli CVT-7 145 HP – GS yayınlanan Fiyatı:221.300 TL,

Dizel AT-9 122 HP yayınlanan fiyatı: 226.900 TL,

Dizel AT-9 122 HP – GS seri fiyatı: 229.700 TL,

Dizel AT-9 122 HP – fiyatı: 297.800 TL