Sportif tasarımıyla Türkiye’deki araç sahibi olmak isteyen kişilerin büyük ilgisini çeken Hyundai i20, yeni yıla az bir süre kala yayınladığı kampanya haberi ile ilgileri üzerine topladı. Şık ve çarpıcı tasarımı, sportif tasarım etkisini de kapsayarak bir önceki i20 araçlarına göre daha alçak tavanlı, daha uzun ve daha geniş olarak piyasaya çıktı.

Avrupa’daki Sensuous Sportiness yani Duygusal Sportiflik tasarım felsefesinin etkisinde kalan Hyundai üreticileri, bu akımı i20 modellerine uygulayarak yeni bir öncülüğü sürdürme gayretine girdi. Gelişmiş teknolojinin yanı sıra şık ve enerjik tasarımının etkisi, kullanıcıların araca olan ilgisini daha da arttırmış durumda.

Yeni Yılın Son Döneminde Hyundai’den Büyük Kampanya

2020 yılının son dönemlerini kapsayan bu kampanya sayesinde araç sahibi olmak isteyip de nakit eksiği bulunan kişilerin yüzü gülmüş durumda. Ekim ayının sonuna kadar geçerli olacak kampanyaya göre 40.000 TL kredi tutarı, 15 aylık vade döneminde kullanıcıların yararlanması amacıyla sunuluyor. 15 aylık vade dönemi boyunca eşit taksitlere bölünen ödeme tutarını tamamlayarak Hyundai İ20 sürüş keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

NE? NASIL?  BU OTOMOBİLLERE TAM 50 BİN TL İNDİRİM GELDİ ! FIRSATI KAÇIRMA

40.000 TL kredi desteği için uygulanacak faiz oranı %0,99 olarak belirlenmiş durumda. Bireysel kişiler ve tüzel müşterilerin perakende kanalları, bu kredi desteğinden yararlanarak 2020 model Hyundai İ20’ye sahip olabilecek.

İ20 İlgi Çekmeye Devam Ediyor

 

Hyundai, N serisine yeni araçlar eklemek için geliştirme çalışmalarına yoğunlaşmış durumda. Performans bakımından diğer Hyundai araçlarına oranla daha yüksek seviyede olan N serisinin yeni adayı N Line oldu. Geçtiğimiz günlerde Güney Kore’de tanıtılan araçtan alınan ilk izlenimler oldukça başarılıydı.

Teaser olarak tanıtılan İ20 N Line, yeterince bilgiyi aktarmasa bile ilk etapta gözlemler merak uyandırmaya yetti. Araçtaki N logusu, daha agresif, daha sportif ve daha yakışıklı bir görüntü oluşturmasını sağlıyor.

Aracın dış tasarımındaki küçük detaylar, sinsi bir bakış görünümüne sahip olarak gizem yaratıyor. Dış tasarımından geçer not alan 2020 model İ20’ler, şimdiden araç almak isteyenlerin favorisi olarak gösteriliyor.

NE? NASIL?  Yerli Otomobilin Test Sürüşü Başladı! Sonunda Halkla Buluşuyor!

Hyundai İ20 N Line aracını sportif bir havaya büründürüyor. Öyle ki bu araç, ailesinin yere en yakın versiyonu olarak kayıtlara geçecek. 18 inçlik jantları, kabin içerisindeki sportif koltukları ve çekici direksiyona ek olarak araç kullanıcılarını bekleyen pek çok detay, kabin içerisinde keyifli bir sürüşü vaat ediyor.

Hyundai İ20 N Line aracını test etme fırsatını az kişi bulabildi. Bu kişilerden alınan yorumlara göre motoru ve sürüş keyfi geçer not almış durumda. Hyundai, aracın motoru hakkında herhangi bir bilgi sunmuş değil. Dışardan alınan bilgilere göre 1.6L motor bulunacak. Bu motor ile 205 bg güç seviyesine ulaşmasını düşünülüyor. 0 – 100 km/sa hızlanmasını 6.7 saniyede tamamladığı edinilen bilgiler arasında. Modelin hız sınırı ise 230 km/sa ile sınırlı.

Hyundai i20 İnceleme