Pandemi sonrası duran üretimin ardından ikinci el piyasası adeta patlama yaptı bu durumdan rahatsız olan vatanaş ve üretici firmalar tekrar hızını arttırarak araç üretmeye başladılar, Ford markası ise öyle bir kampanya yaptı ki, tam Ford Focus alma zamanı diyebiliriz.

Öncelikle şunu belirtelim ikinci el araç fiyatları sıfıra bu kadar yakınken veya sıfırın üstünde iken kesinlikle ikinci ele yanaşmayınız, işte ford focus kampanyası hakkındaki bilgiler…

İşte Ford Resmi Sitesinden Yapılan Kampanya Duyurusu !

30 Eylül 2020  tarihine kadar geçerli aylık 60.000 TL’ye, 24 ay, %0,99 faiz otomobil satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0,99 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında F Kasko, FordGüvence veya Bakım Paketi ile 2020 model yılı Ford Focus Trend X ve Titanium benzinli modelleri alımlarının konu olduğu 60.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli Ford Finans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.888,03 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 337,75 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 1,2200%; yıllık toplam maliyet oranı 15,6690% olmaktadır. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

NE? NASIL?  Ford Focus Almak İsteyenlere Muhteşem Kampanya Duyuruldu! Bu Fırsatı Kaçırmayın...

Ford Focus Kampanya Videolu Anlatım

Ford Focus 2020 İnceleme