Bazı Otomobil Markaları Faizleri Sıfıra Kadar İndirdi! Araç Alacaklara Müjde! Otomobil piyasası koronavirüs salgını ile beraber büyük sıkıntılara uğramıştı. 2020 yılında ortaya çıkan fahiş fiyatlar vatandaşı zor duruma sokmuştu. Bazı markalar Mayıs ayına özel bazı kampanyalar yaptı. Müşteri çekmek için sıraya giren markalar, ay sonuna kadar faizler sıfıra kadar indirdi. Bazı otomobil markaları faizleri sıfıra kadar indirdi.

CİTROEN

Citroën, 167 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta olan yeni C3 modelinde 50 bin TL için 12 ay boyunca 0 faiz veya 5 bin TL nakit alım desteği sunuyor.

Bazı Otomobil Markaları Faizleri Sıfıra Kadar İndirdi!

FİAT

Fiat Professional, Mayıs ayında Pratico, Doblo ve Fiorino modelleri için 50 bin TL’ye 12 ay vadeli yüzde sıfır faizli kredi kullanım imkânı sağlıyor.

Tofaş Fabrikası’nda üretilen Fiorino’lar, ay sonuna dek 119 bin bin 900 TL’den, Fiat Doblo’lar ise 153 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

NE? NASIL?  Volkswagen Passat Alacaklar için Mükemmel Fırsat Geldi! Kaçırmayın Hemen İnceleyin...

Bazı Otomobil Markaları Faizleri Sıfıra Kadar İndirdi! Araç Alacaklara Müjde!

JEEP

Jeep, Mayıs ayında hayata geçirdiği satış kampanyasıyla Renegade ve sınırlı sayıda Compass modelini yüzde sıfır faizli kredi imkanıyla yeni sahipleriyle buluşturuyor.

Renegade’in 1.3 litrelik 150 HP’lik benzinli otomatik seçeneği kampanya dahilinde 100 bin TL’ye 12 ay ve yüzde sıfır faizli kredi ile satışa sunuluyor. Compass modeli ise 150 bin TL’ye 12 ay ve yüzde sıfır faiz seçeneği ile satın alınabiliyor.

Bazı Otomobil Markaları Faizleri Sıfıra Kadar İndirdi! Araç Alacaklara Müjde!

KİA

Kia, Mayıs ayında binek modellerini 12 ay yüzde 0.99 faiz avantajlı kampanyalarla tüketicilerle buluşturuyor.

OPEL

Opel’in kampanyası kapsamında Corsa modeline mayıs ayında 176 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Ayrıca Corsa modellerinde 50 bin TL kredi için 12 ay, yüzde 0,99 faiz imkânı sunuluyor.

Opel’in C SUV segmentindeki temsilcisi Grandland X modelinin belli donanımlarında 90 bin TL kredi için 12 ay, yüzde 0 faiz imkânı sunuluyor. Mayıs ayına özel Opel Grandland X modelleri 369 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ile showroomlardaki yerini alıyor.

NE? NASIL?  KİA KAMPANYA YAPTI ! YÜZDE SIFIR FAİZ ! ARALIK'TA BİTİYOR

PEUGEOT

Peugeot Türkiye, Mayıs ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında, 2008 modelinde 50 bin TL için yüzde 1,09 faizli kredi seçeneği sunuyor.