Yasak Elma dizisi yapılan tüm eleştirilere rağmen reyting sıralamasında üst sıralarda yer almaya devam ediyor. Birbirinden çarpık onlarca ilişkiye sahne olan dizi bu nedenle yoğun toplumsal baskı ve eleştiriye maruz kalırken yine de haftalık reyting sıralamasında zirvedeki yerini korumayı başarıyor.

 

YASAK ELMA DİZİSİNİN ŞAHİKA’SI NESRİN CAVADZADE’REN ŞOK ÇIPLAK FOTOĞRAF AÇIKLAMASI 

Diziye sonradan dahil olmasına rağmen kendisine sıkı bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Yasak Elma Dizisi’nin en önemli karakterlerinden biri olan Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade yaptığı her açıklaması ile olay olmaya devam ediyor.

Dizi çekimlerinden kalan vaktini ailesine ayırmaya özen gösteren Cavadzade bu sefer kameralara setlerde değil sokakta yakalandı. Babası ile beraber Nişantaşı’nda bir mekandan çıkışta görüntülenen güzel oyuncu babası ile kahvaltı yaptığını söyledi.

 

GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLAYAN CAVADZADE’DEN ÇIPLAK FOTOĞRAF AÇIKLAMASI GELDİ! 

NE? NASIL?  Serenay Sarıkaya Mini Şortu ve Kusursuz Fiziği İle Büyüledi!

Sık sık kendisine sosyal medya hesabı üzerinden insanların çıplak resimler gönderdiklerini iddia eden Nesrin Cavadzade bu resimleri ifşa edeceğini tekrarladı.

Basın mensuplarının ısrarlı soruları karşısında Cavadzade kendisine sosyal medya hesabı üzerinden çıplak resim atan tüm erkeklerin bu paylaşımlarını sakladığını belirterek “Kimse kendini akıllı sanmasın, bana gönderilen tüm o çirkin resimleri saklıyorum. Yeri ve zamanı gelince hepsini paylaşırım” açıklamasında bulunarak kendisine bu tip resimlerini gönderen kişilere gözdağı verdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden kendisine sık sık bu tip çirkin resimler gönderildiğinden şikayetçi olan oyuncu bu kişileri ve isimlerini yeri, zamanı gelince açıklayabileceğini belirterek insanların kendisine bu tip resimler göndermesinin önünü kesmek istedi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Nesrin Cavadzede, Yeşil Elma dizisinde çekimlerin de iyi gittiğini ve hiç kimsenin birbiri ile sorun yaşamadığını belirterek yeni bölümlerde heyecanın katlanarak artacağını söyledi.

NE? NASIL?  Denize giderken yapılabilecek saç modelleri hangileridir?