İnstagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaya devam eden Survivor Aycan Yanaç yeni bir resim daha paylaştı.

Avrupa’nın gözde DJ’leri arasında yer alan Kaan Deniz’in son klip çekiminde yer alan Aycan Yanaç burada yer alan lüks araba ile vermiş olduğu pozu ile beğeni yağmuruna tutuldu.

 

 

AYCAN YANAÇ’IN ARABA POZU BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU! 

Rüya isimli şarkının klip çekimlerinde yer alan Aycan Yanaç klip çekimlerinden yer alan bazı pozları sosyal medya hesabından paylaştı. Resim kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Survivor yarışması boyunca adadaki doğal davranışları, içten samimiyeti ve duru güzelliği ile  kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturan Aycan adadan sürpriz bir şekilde elenmiş ve yarı finali görememişti.

Adadan elendikten sonra Türkiye’ye dönüş yapan Aycan, futbola olan tutkusu ile tanınan Acun Ilıcalı’nın da destekleri ile Türkiye Kadınlar Ligini birinci olarak bitiren ve UEFA Şampiyonlar Liginde ülkemizi temsil etmeye hak kazanan Gaziantep ALGspor’a transfer olmuştu.

NE? NASIL?  Elif Aksu kimdir?

Türkiye’ye geldiği günden bu yana sürekli tatil pozları paylaşımı yapan Aycan’ın sürekli bikinili resimlerini paylaşması bazı takipçileri nedeni ile de aşırı eleştiri yapılmasına neden olmuştu.

 

AYCAN YANAÇ RESİM PAYLAŞTI, İLK YORUM SERCAN YILDIRIM’DAN GELDİ!

Sürekli olarak birbirleri ile olan resimlerini hesaplarından paylaşmaları ve yorumlar yapmaları nedeni ile aralarında sürekli olarak bir aşk olduğu iddia edilen Survivor Aycan ve Sercan Yıldırım arasında yeni bir paylaşım gündem yarattı.

Aycan Yanaç’ın paylaşmış olduğu resim ve yazmış olduğu “Çok güçlüymüşüm gibi yaparken yanlışlıkla gerçekten çok güçlü oldum” iletisine ilk yanıt takım arkadaşı Sercan Yıldırım’dan geldi. Sercan Yıldırım lüks aracın içindeki pozun ardından Aycan Yanaç’a “Alırım anahtarını” yazarak esprili bir şekilde yanıt verdi.

Sercan Yıldırım tarafından yapılan yorum ikilinin fanları tarafından yorum ve beğeni toplarken sadece Sercan Yıldırım’ın paylaşımına 1680 beğeni ve 127 yorum geldi.

NE? NASIL?  Burun bölgesindeki siyah noktalardan nasıl kurtuluruz?