Pandemi döneminde vatandaşın tek eğlencesi olarak reyting rekorları kıran Survivor yarışmasının bu sene en çok konuşulan iki ismi ünlüler takımında yer alan Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım olmuştu.

İkilinin son derece yakın olması ve yarışma sonrasında da bu samimiyetlerini sürdürmeleri aralarında aşk yaşandığı iddialarını gündeme getirmişti. Konu hakkında Sercan Yıldırım’dan beklenen açıklama geldi.

 

 

SERCAN YILDIRIM AÇIKLADI: AYCAN YANAÇ İLE ARALARINDA AŞK MI YAŞANIYOR?

Sürekli olarak sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerinin paylaşımlarını beğenmeleri, farklı yorumlar yapmaları ve sık sık aynı yerlerde görüntülenmeleri nedeni ile Sercan ile Aycan arasında aşk yaşandığı iddia edilmişti.

You Tube üzerinden yayımlanan Sorgu Odası programına katılan eski Survivor yarışmacıları Aycan Yanaç, Sercan Yıldırım ve Ardahan Uzkanbaş haklarında çıkan aşk iddialarını yanıtladı.

Aycan ile arasında bir ilişki olup olmadığı sorusu üzerine açıklama yapan Sercan Yıldırım “O kadar duygunun içinde ‘mı acaba’ falan bile olmadı. Belki de işte futbolcu-futbolcu, o yakıştırmalar bence oradan geliyor.

NE? NASIL?  İdeal kaş modelini nasıl bulabilirsiniz?

Onun dışında hiçbir şekilde olmadı. Futbolcu futbolcuya benzer ya. Bir futbolcu tribi vardır. O tribi Berkan ya da Barış bilemez. Aycan’ın ben saha içindeki tribini anlıyordum. Zaten o yüzden sarılıyorduk” sözleri ile arkadaşlık ilişkisinin  dışında aralarında duygusal bir bağ yaşanmadığını söyledi.

 

SURVİVOR ARDAHAN VE AYCAN ARASINDA AŞK YAŞANDI MI?

Güzelliği ve futbol yeteneği ile kısa sürede kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Aycan’ın adı bir dönemde Gönüllüler takımındaki rakibi Ardahan ile anılmıştı. Aynı programda ikiliye sorulan aşk iddiaları üzerine Aycan, Ardahan’ı arkadaş olarak sevdiğini belirtirken Ardahan’da Aycan’ın çok hoş ve güzel olduğunu ancak böyle bir yakınlaşma yaşamadıklarını söylemedi.

Aycan Türkiye’ye döndükten sonra çıkmış olduğu tatilden paylaşmış olduğu bikinili pozları nedeni ile eleştirilmiş, sosyal medya hesabından yoğun paylaşımlara maruz kalmıştı.

 

NE? NASIL?  Yılın gelin makyajı trendleri. Gelin makyajı nasıl olmalı?