Sabah kuşağı programlarının hiç tartışmasız açık ara lideri olan ve ekranların fenomen programı haline gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bir cinayeti daha çözme başarısı gösterdi. Bir süredir Müge Anlı ve ekibi tarafından işlenen Duygu Çelikten cinayetinde sır perdesi aralandı, cinayet çözüldü ve katil suçunu itiraf etti.

 

ANTALYA’DA ÖLDÜRÜLEN DUYGU ÇELİKTEN’İN KATİL ZANLISI YAKALANDI, CİNAYETİ İTİRAF ETTİ! 

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi genç kadın fatura yatırmak için çıktığı evine bir daha geri dönmemişti.

Duygu Çelikten’in sevgilisi olduğu iddia edilen Veli Ünder’in genç kadını kent merkezinde arabasına aldığı kamera görüntüleri ile tespit edilmiş, daha sonra ikiliden bir haber alınamamıştı.

Genç kadının ailesi kızlarından haber alamadıklarını iddia ederek Müge Anlı’nın programına konuk olmuş, kızlarının komşusu olan Veli Ünder tarafından kaçırıldığını iddia etmişti.

NE? NASIL?  Takma kirpik nasıl takılır?

Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan araştırmalar sonucunda korkunç haber gelmiş, genç kadının Kepez ilçesinde yer alan ormanlık bir alana gömülmeye çalışıldığı, 30 cm. olarak kazılan mezarda sırtından ve göğsünden bıçaklanarak öldürüldükten sonra terk edildiği anlaşılmıştı.

VELİ ÜNVER YAKALANDI, MÜGE ANLI BİR CİNAYETİ DAHA ÇÖZDÜ! 

Katil zanlısı olarak her yerde arana Veli Ünver “Üzerine ev almak istedim. Evi aldım ama onun üstüne tapulamadığım için aramızda kavga çıktı. Tartışma şiddetlenince bana çok hakaret etti, ben de dayanamayıp öldürdüm” diyerek cinayeti bir anlık sinir krizi sonucunda işlediğini söyledi.

Duygu Çelikten cinayeti kan dondurmuş, genç kadının çok sayıda bıçak darbesi sonucu öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Olayın en vahşi yanı ise cesedinin başının vücudundan ayrılması olmuştu. Veli Ünver’in ailesi kendilerinin den çocuklarından haber alamadığını iddia ederek onunda öldürülmüş olmasından korktuklarını söylemişlerdi. Antalya emniyetinin titiz çalışmaları sonucunda bir cinayet daha aydınlanmış oldu.