Bir zamanların reyting rekorları kıran dizisi Sihirli Annem‘de Tuğçe ismi ile rol alan oyuncu Damla Ersubaşı’nın yeni imajı sosyal medyada bomba etkisi yarattı. İmaj tazeleyen oyuncu Damla Ersubaşı sosyal medyanın gündeminde yer aldı.

Sevilen oyuncunun hayranları Damla Ersubaşı’nı tanımakta bir hayli zorluk yaşadı. Sihirli Annem dizisinin Tuğçe’si yenilenen imajıyla sosyal medya platformlarında olay yarattı.

Görenlerin tanımakta zorluk yaşadığı Damla Ersubaşı yeni imajıyla çok konuşulacağa benziyor. ‘Sihirli Annem’ dizisinde ‘Tuğçe’ ismiyle rol aldığı karakteriyle sevilen oyuncu Damla Ersubaşı, sosyal medya üzerinden yaptığı son paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı.

Sarı Saçlı Tuğçe

Sihirli Annem Dizisinin Tuğçesi Damla Ersubaşı Yeni İmajı ile Sosyal Medyaya Adeta Damga Vurdu!

Sihirli Annem Dizisinin Tuğçesi Damla Ersubaşı Yeni İmajı ile Sosyal Medyaya Adeta Damga Vurdu!

Genç ve sevilen oyuncu sarı saçlarını büyük bir değişim yaparak koyu sarı renge çevirdi. Geçtiğimiz ay şiddet gördüğü ve anlaşamadığı için eşi Mustafa Can Keser’den ayrılan ve boşanan oyuncu Damla Ersubaşı, bir anda sosyal medyanın ilgi odağı haline geldi.

NE? NASIL?  Buket Aydın Ekranlara Geri mi Dönüyor! Şok Açıklamar Yaptı ve Net Konuştu...

Damla Ersubaşı, geçtiğimiz hafta içerisinde yüzünde oluşan ufak morluklarla gündeme gelmişti. Ersubaşı “Yüzüme botoks yaptırdım, bu bakımdan küçük morluklar oluştu. Başka sıkıntılı bir durum yok” diyerek açıklama yapmıştı.

Yeni imajını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan oyuncu hayranlarını tam anlamıyla ikiye böldü.

Şaşırtan Saç Rengi Değişikliği

Sihirli Annem Dizisinin Tuğçesi Damla Ersubaşı Yeni İmajı ile Sosyal Medyaya Adeta Damga Vurdu!

2016 yılında güzel hayaller kurarak nikâh masasına oturduğu eşi Mustafa Can Keser ile boşandıktan sonra çıkan haberlerle gündemde olan oyuncu Damla Ersubaşı, saçlarının renginde değişikliğe gitti.

Yeni imajını sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaşan Ersubaşı, takipçilerini tam anlamıyla ikiye böldü. Yenilediği saçları ile çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Ersubaşı, hayranlarını ikiye böldü.

Geçtiğimiz dönemlerde Sihirli Annem dizisinde rol aldığı ‘Tuğçe’ isimli karakteri ile sevilen oyuncu Damla Ersubaşı, sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan isimler arasında yer alıyor.

Yenilenen İmajını Instagramdan Paylaştı

Yenilenen İmajını Instagramdan Paylaştı

Yenilenen İmajını Instagramdan Paylaştı

Sosyal medya platformlarından olan instagram’da tam olarak 468 bini aşkın takipçisi ve hayranı olan Damla Ersubaşı, geçtiğimiz günlerde imajında yeniliğe gitti.

NE? NASIL?  Eda Ece'nin ikizi varmış: Görenler gözlerine inanamadı!

Işıl ışıl ve sapsarı olan saç rengini değiştiren Damla Ersubaşı 2016 yılında nikâh masasına oturduğu eşi Mustafa Can Keser’den boşandıktan sonra soluğu hemen kuaföründe aldı. Bu olayla gündeme gelen oyuncu, sarı olan saç rengini koyu sarı renge boyattı.

Kuaförde uzun bir süre kalan güzel oyuncu koyu sarı renge boyattığı saçlarıyla olay oldu. Kuafördeki işleminin tamamlanmasının hemen sonrasında ise yeni halini sosyal medya ınstagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşan Damla Ersubaşı, ” Çok uzun bir zaman yeni saç rengimi değiştirmeyi kesinlikle düşünmüyorum, inşallah, zorla kandırdım zaten” notunu ekledi.

Yeni imajıyla tüm takipçilerini şaşırtan Ersubaşı bu imajından memnun kaldığını ifade etti. Sihirli Annem dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncunun paylaştığı resimler tam anlamıyla tıklanma rekoru kırdı. Sevenlerini ikiye bölen yeni saç rengi çok konuşulacağa benziyor.