Serenay Sarıkaya Tatil Fotoğraflarıyla Kasıp Kavuruyor!

Serenay Sarıkaya Tatil Fotoğraflarıyla Kasıp Kavuruyor! Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz ile geçirdiği ayrılıktan sonra Maldivler’e tatile gitti. Her anını takipçileriyle paylaşan güzel oyuncuya Demet Akalın’dan yorum geldi. Demet Akalın, Serenay Sarıkaya’nın fotoğraflarındaki ışığı beğenmeyip, ‘Kim çekiyor bunları’ demişti.

Ünlü model Serenay Sarıkaya ise, “Yanımdaki insanı çok sormuşsunuz, linki yana bırakıyorum” dedi ve annesiyle pozlarını paylaştı.

Serenay Sarıkaya’nın fotoğraflarına kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum gelirken, içlerinden bir yorum dikkat çekti. Demet Akalın, “Kim çekiyor bunları? İnanılmaz ışık vardır orada telefonu değiştir” yorumunu yaptı.

Yanıt ise çok gecikmedi ve güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, “Yanımdaki insanı çok sormuşsunuz, linki yana bırakıyorum” dedi ve annesiyle pozlarını paylaştı.

İşte Serenay Sarıkaya’nın tatil pozları;

Serenay Sarıkaya Tatil Fotoğraflarıyla Kasıp Kavuruyor! Serenay Sarıkaya Tatil Fotoğraflarıyla Kasıp Kavuruyor! Serenay Sarıkaya Tatil Fotoğraflarıyla Kasıp Kavuruyor!

NE? NASIL?  Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarsın?