Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile olan ilişkisi nedeni ile son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Serenay Sarıkaya instagram hesabı üzerinden paylaştığı mini şortlu pozu ile takipçilerini kendisine bir kere daha hayran bıraktı.

Kusursuz fiziğini gözler önüne seren paylaşımları ile yorum ve beğeni rekorları kırmaya devam eden güzel yıldız yine çok konuşulacak bir poza imza attı.

 

SERENAY SARIKAYA KALBİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİTTİ, TAKİPÇİLERİ BEĞENİ VE YORUM YAĞDIRDI! 

Takipçi rekoru kırdığı instagram hesabı üzerinden tatil pozlarını paylaşmaya devam eden Serenay Sarıkaya “Kalbimin götürdüğü yere” notu ile paylaştığı pozları ile beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutulan iletide takipçileri güzel yıldızın kusursuz fiziğine iltifatlar yağdırırken paylaşım kısa sürede 620 binden fazla beğeni aldı.

 

NE? NASIL?  Eda Ece En Beğendiği Erkekleri Sıraladı! Çok Şaşıracağınız İsimler Var...

PANDEMİ NEDENİ İLE FİLM VE MÜZİKAL ÇALIŞMALARINA ZORUNLU ARA VEREN GÜZEL OYUNCU TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIYOR

Bir dönemin en acıklı şarkılarına ses veren, hayatı da en az şarkıları kadar dram yüklü olan Bergen’in hayatının canlandırılacağı proje için sinema filmine hazırlanan Serenay Sarıkaya korana virüs salgını nedeni ile projenin ertelenmesi ile soluğu tatilde almıştı.

Defne Samyeli ile olaylı bir şekilde ayrılan Cem Yılmaz ile yeni bir ilişkiye yelken açan güzel yıldız, ayrılığın sebebi olarak gösterilmesi üzerine yıpranmış ve magazin muhabirleri ile uzun süre gerilimler yaşamıştı.

Hayranlarının da Kerem Bursin ile barışması yönünde yoğun baskılarının devam ettiği bir dönemde kendisinde yaşça oldukça büyük olan Cem Yılmaz’la olan ilişkisine yoğun tepki gösterdiği güzel yıldız tatile çıkma kararı almıştı. Sosyal medya hesabı üzerinden sık sık tatil pozları paylaşan Serenay Sarıkaya eleştirilere aldırmadan ilişkisine devam ederken ikilinin yeni bir dizi projesi ile ekranlara gelebileceği de belirtiliyor.