Cem Yılmaz ile yaşamış olduğu ilişki nedeni ile gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya yürekli hoplatan pozu ile sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi, süper mini şortu ile yapmış olduğu paylaşıma binlerce beğeni yağdı!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEM YILMAZ İLE AŞK DOLU DİZGİN DEVAM EDİYOR! 

Defne Samyeli – Cem Yılmaz ilişkisinde ayrılığın nedeni olarak gösterilmesi nedeni ile uzun süre magazin tarafından yıpratılan Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabı ile takipçileri ile olan sıcak iletişimine devam ediyor.

Yapmış olduğu paylaşımları saniyeler içerisinde binlerce yorum ve beğeni alan güzel yıldız, takipçilerine verdiği hoş yanıtlar, sıcak üslubu ve güzelliği ile sosyal medya platformunda en çok takip edilenler arasında yer almaya devam ediyor.

 

 

 

NE? NASIL?  Yasak Elma Yıldızı Eda Ece Şok Pozlar Verdi! Adeta "Burada Harcanıyor" Dedirtti...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SERENAY SARIKAYA’NIN SÜPER MİNİ SİYAH ŞORTU SOSYAL MEDYAYI SALLADI! 

9 Milyon 400 bin kişinin takip ettiği sosyal medya hesabı üzerinden sık sık paylaşımlar yapmaya devam eden Serenay Sarıkaya bu seferde “Kalbimin Götürdüğü Yere” yazarak yapmış olduğu paylaşım ile rekor beğeni sayısına ulaştı.

Kısa sürede süper mini şort ile yapmış olduğu paylaşım 606 binden fazla beğeni aldı.

BERGEN FİLMİ KORANA VİRÜS NEDENİ İLE ERTELENİNCE SERENAY SARIKAYA TATİLE ÇIKMIŞTI

Arabesk şarkıların kederli sesi Bergen’in dramatik hayat öyküsünü beyaz perdeye taşıyacak olan film için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Serenay Sarıkaya’ya kötü haber gelmiş, pandemi nedeni ile gişe korkusu yaşayan film çekim ekibi projeyi erteleme kararı almıştı.

Gelen karar sonrasında çekimleri iptal olan Serenay Sarıkaya bu süreci tatil ile değerlendirmeye karar vermiş, sevgilisi Cem Yılmaz ile tatile çıkmıştı. Sosyal medya hesabından gitmiş olduğu yerlerin resimlerini paylaşmaya devam eden Sarıkaya gelen tepkilere aldırmadan cesur pozlar paylaşmaya devam ediyor. Yapmış olduğu paylaşımlar ise kısa sürede rekor beğeni ve yorum sayısına ulaşıyor.