Müge Anlı yine tüm Türkiye’nin gündemini sarsan bir cinayet olayını daha ekranlara taşıdı. Ekranların vazgeçilmez sabah kuşağı programı olarak milyonlarca hayran kitlesi oluşturan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı izleyenlerin yüreklerini sızlatan bir cinayet olayını daha gözyaşları arasında izledi.

Emekli hemşire olan ve Aydın’a bağlı olan Didim ilçesinde yaşayan Hatice Tusu otomobilini ve telefonunun evinin yakınlarında bıraktıktan sonra kayıplara karışmıştı. 50 yaşında olan talihsiz kadının son derece vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

HATİCE TUSU BULUNDU MU?

Olay Türkiye’nin gündemine Müge Anlı’nın sunmuş olduğu Tatlı Sert programında ortaya çıkarıldı. 50 yaşındaki emekli hemşire Hatice Tusu’ya ulaşamayan çocukları kayıp olan annelerinin bulunması için Müge Anlı’ya başvuruda bulundular. Oğullarının başvuruda bulunması üzerine konu hakkında araştırmalar başlarken programda gündeme gelen Tusu’nun erkek arkadaşı polis tarafından soruşturma kapsamında gözaltına alındı.

NE? NASIL?  Kaşlar nasıl daha kalkık gösterilir?

Polis tarafından gözaltına alınan S.A. isimli kişi Hatice Tusu ile önceden ilişkileri olduğunu ancak ayrıldıklarını belirterek zavallı kadını vahşice öldürdüğünü itiraf etti. Yakınlarının bulunması için çağrı yaptığı zavallı kadının son derece vahşi bir cinayete kurban gitti ve öldürüldükten sonra bataklık alana atıldığı ortaya çıktı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜGE ANLI HATİCE TUSU’YA NE OLDU?

10 Ekim 2020 tarihinde Aydın’ın Didim ilçesine bağlı olan Efeler Mahallesinde bulunan evinden ayrılan emekli hemşite Hatice Tusu’dan  o tarihten sonra yakınları bir daha haber alamamıştı. İki çocuk annesi olan genç kadının çocukları polise kayıp ihbarında bulunurken güvenlik güçleri detaylı soruşturma başlattı.

Güvenlik güçleri bölgede yer alan kameraların görüntülerini izleyerek Tusu’nun son olarak eski erkek arkadaşı olan S.A. ile görüldüğünü tespit etti. S.A. güvenlik güçlerine vermiş olduğu ilk ifadesinde Hatice Tusu ile buluştuklarını, ancak bir süren sonra tartışmaya başladıklarını, bu esnada boğazını sıktığını ve burnundan kan gelmesi üzerine öldüğünü anladığını iddia etti.

NE? NASIL?  Uzun boylu erkekler neden minyon kadınlardan hoşlanır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hatice Tusu’nun öldüğünden emin olduktan sonra Hisar Mahallesi Sağtur Plajında bulunan bataklık alana gömdüğünü itiraf eden S.A. tarafından verilen ifadenin ardından arama yapan ekipler genç kadının cesedine ulaşırken S.A. ile Hatice Tusu’nun kurulan koroda tanıştıkları ve arkadaş oldukları öğrenildi.