2016 yılında Kitae Sohn tarafından yapılan araştırmada 7,850 kadının araştırma datası toplandı. Bu araştırmaya göre çiftler, minyon kadınlar uzun boylu erkekleri seçtiğinde daha mutlu evliliklere sahip oluyorlar.

Ne kadar boy farkı olmalı?

Polonyalı İnsan Bilimci Boguslaw Pawlowski tarafından yapılan araştırmaya göre erkeğin 1.09 kat uzun olması gerekiyor.  Özellikle uzun boylu erkeklerin yanında minyon tipte kadınlar görmemiz artık bizi pek şaşırtmıyor. Peki uzun boylu erkekler neden minyon kadınlardan hoşlanır? İşte erkeklerin uzun boylu kadınlar yerine daha kısa boylu kadınlardan hoşlanmasının nedeni!

Video: İri Erkeklerin Yanındaki Minyon Kızlar !!!

Minyon gençliği (Her zaman daha genç)

Kaç yaşında olurlarsa olsunlar, minyon kadınlar oldukları yaştan en az 4-5 yaş kadar daha genç gösterirler. Bu da onları uzun boylu erkeklerin gözünde çekici kılar.

Erkek genindeki korumacı yapı

NE? NASIL?  Keten tohumunun yararları nelerdir?

Minyon kadınlar biraz da erkeklerin egosuna hitap ediyor diyebiliriz. Erkekler genlerine işlemiş olan korumacı yapıları ve kendilerini güçlü hissetme arzularını minyon kadınlar ile daha çok hissederler.

İzleyin: Boyu 1.60 dan Kısa Olduğuna İnanamayacağınız 25 Kadın Ünlü!

Topuklu endişesi

‘Topuklu ayakkabı giyse benden daha uzun olur mu?’ korkusunu erkeklere yaşatmazlar.

Saç ve ten rengi önemli değildir

Minyon kadınlar saç ve ten rengi farkını ortadan kaldırır. Onların en belirgin özelliği minyon olmalarıdır. Bu sebeple erkekler tercihlerini minyon kadınlardan yana kullanır.

Sarılmak mükemmeldir

Kısa boylu kızlar erkekte onları kollama, sarma kucaklama duygusu uyandırır. Bu da erkeklerin cezbeden bir özellik olarak ortaya çıkıyor.