Mehmet Ali Erbil Yeniden Ekranlara Dönüyor!

Mehmet Ali Erbil Yeniden Ekranlara Dönüyor! Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, katıldığı Söylemezsem Olmaz adlı programda kitlesine müjdeyi verdi. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, gelecek sezon izleyicilerinin karşısına çıkacağı müjdesini verdi. Mehmet Ali Erbil, katıldığı programda, “Gelecek sezon ekranlara döneceğim” dedi. Kaçış sendromu hastalığıyla mücadele edip sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil katıldığı programda geleceği hakkında planlarına değindi.

Mehmet Ali Erbil Yeniden Ekranlara Dönüyor!

“Kaçış sendromu Türkiye’de iki dünyada 30 tane var”

Geçirdiği hastalıktan bahseden Mehmet Ali Erbil, “Kaçış sendromu Türkiye’de iki dünyada 30 tane var. Damarlarımdan su kaçıyor. Bir tedavi 40 bin lira 50 bin lira tutuyor. Allah razı olsun devletimizden yardımcı oluyor. Eğer ilaç almazsam ölümcül boyutlara ulaşıyor. İtalya’da bana bu ilacı vermediler pahalı olduğu için. 21 günde bir uygulanıyor” dedi.

NE? NASIL?  French manikür nasıl yapılır?

“Bu zamana kadar hiçbir şeyimi satmadım”

Ekonomik sıkıntılarına da değinen Erbil, “İki senedir çok büyük zararım var, birikimlerim de gayrimenkuldü şimdi onlardan da kira gelmiyor. Yeniden başlayacağız çalışmaya. Ama çok şükür bu zamana kadar hiçbir şeyimi satmadım. Yoksa Serdar (Ortaç) gibi olmuştum. Çocuklarımın hepsine birer ev aldım, gelecekleri garanti.” dedi.