Yakışıklılığı ve oyunculuk mesleğini layığıyla yerine getiren Burak Özçivit’in ünü sadece Türkiye değil tüm dünyaya yayılmış şekilde. Türk dizi ve sinemasının en yakışıklı Jönlerinden biri olan Özçivit özellikle izlenme rekorları kıran Kurtuluş Osman Dizisi ile ününe ün katmaya devam ediyor.

Dizi ve sinemalarda gösterdiği performansla her karakterin hakkını vermeyi başarmıştır. Yakışıklılığın yanı sıra mütevazi bir hayat yaşaması ile de sevenlerinin takdirini toplamayı başardı.

Kuruluş Osmanlı Dizisi Osman

Kuruluş Osmanlı Dizisi Osman

Burak Özçivit Osman Gaziyi canlandırdığı Kurtuluş Osman dizisiyle ününe ün katmaya devam ediyor.

Peki oyunculukta üstün performans ve başarı gösteren oyuncunun asıl mesleği neydi?

Hadise

Hadisenin asıl mesleği

Hadisenin asıl mesleği

Başarılı şarkıcı sanatçı olmadan önce ciddi ekonomik sıkıntılarla baş etmiş ve ailesine destek olmak için bir çok işte çalışmış. Şarkıcı olmadan önce hadise bir mağazada tezgahtar olarak çalışıyordu.

NE? NASIL?  Eda Ece Beğendiği Erekleri Sıraladı! Şok Olacaksınız!

Cüneyt Arkın

Cüneyt Arkın'ın asıl mesleği

Cüneyt Arkın’ın asıl mesleği

Türk sinemasının Kara Muradı yükseklerden uçmadan ve Bizans’ı bozguna uğratmandan önce Tıp Fakültesini bitirip doktor olmuştu. Oyunculuk hayalleri için doktorluk mesleğinden ayrıldı.

Mabel Matiz

Mabel Matiz asıl mesleği

Mabel Matiz asıl mesleği

O kadife şarkıların sahibi müzik dünyasının renkli isimlerinden olan Mabel Matiz Diş Hekimliği mezunu.

Acun Ilıcalı

TV8 kanalının sahibi yaptığı TV programları ile damga vuran Acun Ilıcalı daha önce spor spikerliği yapıyordu. Spor spikerliğinden önce ise kendine kot satışı yaptığı bir işletme açmış başarısız olup işletmesini kapatmıştı.

Reymen

Sosyal Medya Fenomeni aynı zamanda yaptığı şarkıların milyonlar tarafından dinlenmesiyle bir anda yıldızı parlayan sanatçı daha önce babasının yanında halde pazar tezgahında sebze meyve satıyordu.

Sezen Aksu

Türk Müziğinin minik serçesi yazdığı sözlerle yaptığı şarkılarla hepimizin için çok değerli olan sanatçı eğer bizlere bu eserleri sunmasaydı Ziraat Mühendisi olarak hayatına devam edecekti.

NE? NASIL?  Bir kadının sizden hoşlandığı nasıl anlaşılır?

Şener Şen

Yıllara meydan okuyan Türk dizi ve sinema tarihinin gelmiş geçmiş en efsanevi oyuncularından biri. Her oynadığı dizide, sinemada muhteşem oyunculuğu ile ayakta alkışladığımız Şener Şen’in asıl mesleği Sınıf Öğretmenliğidir.

Hakkı Bulut

Bir zamanlar Türk Müziğinin sevilen isimlerinden biri olan Hakkı Bulut müzik hayatına başlamadan önce öğretmenlik yapıyordu.

Şenol Güneş

Şenol Güneş asıl mesleği

Şenol Güneş asıl mesleği

Futbolun önde gelen isimlerinden biri olan Şenol Güneş daha önceki mesleği öğretmenlikti. Bir dönem futbolu ve öğretmenliği aynı anda yürütmüştür.

Tarkan

O sadece Türkiye değil aynı zamanda dünya starı. Yaptığı şarkılarla milyonlarca hayran kitlesine sahip olan Tarkan şarkıcı olmadan önce Tezgahtarlık yapıyordu.

Kuşum Aydın

Farklı kişiliği ve eğlenceli davranışları ile herkesin sempatisini kazanan Kuşum Aydın daha önce tekstil işi ile uğraşıyordu.

Burak Özçivit

Burak Özçivit asıl mesleği

Burak Özçivit asıl mesleği

Yakışıklılığı ile kızların gönlünü çalan, ünü ve yakışıklılığı Arap ülkelerine kadar yayılan büyük yetenek. Fahriye Evcen ile mutlu bir evliliği olan ve bu evlilikten bir oğlu olan oyuncumuzun asıl mesleği ise Fotoğrafçılıktır.