Genç milyoner Jane Park, sevgilisi olacak adama yıllık 60,000 pound (470 bin TL) vereceğini açıkladı. Euromillions’ın büyük ikramiye talihlisi olan 23 yaşındaki kadın, başarısızlıkla sonuçlanan ilişkilerinden sonra parayla sevgili bulma kararı aldı.

Jane’in erkek arkadaşı olmak isteyen adaylar internet sitesinden başvuru yapabilecekler. Hiç bir zaman kendisiyle parası için mi sevgili olmak istediklerini anlamadığını belirten Jane, artık açık oynamaya karar verdi. Daha 17 yaşındayken 1 milyon Euro kazanan genç kadın, bu parayla tatil yaptı, arabalar aldı ve estetik operasyonlar yaptırdı.

Sadakatın paradan çok daha önemli olduğunu söyleyen Jane, bir internet sayfası aracılığı ile kendisine talip olan kişiler ile görüşüp kiminle evleneceğine karar verecek. Öte yandan Jane Park’ın Instagram‘da 234 binden fazla takipçi kitlesi bulunuyor.

İzleyin: Genç Loto Kazanan Milyoneri Jane Park (İngilizce)

Servetinin büyük kısmını estetiğe harcadı

17 yaşındayken lotodan 1 milyon sterlin kazanan Jane Park, kazandığı paranın neredeyse tamamını estetik ameliyatlara ve alışverişe harcadığını itiraf etmişti. Daha sonrasında ise İngiltere’nin en çok sevilen televizyon programı Love Island’da (Aşk Adası) aşkı aramıştı.

NE? NASIL?  Serenay Sarıkaya Mini Şortu ve Kusursuz Fiziği İle Büyüledi!