Elif Aksu 1992 yılında doğmuş olup bu yıl itibariyle 28 yaşındadır. Kökeni Türk olup Avusturyalıdır. Elif Aksu mankenlik yapmaktadır. Elif Aksu 2017 senesinde İngiliz erkek arkadaşıyla birlikte İbiza’da kaza yapmıştır. Bu kazayla gündeme gelen Elif Aksu kazanın öncesinde kokain ve alkol aldığını belirtmiştir. Kaza sonrası polisten kaçmaya çalışan Elif Aksu kaçarken yakalanmıştır.

Elif Aksu Nerede Yaşıyor?

Elif Aksu ailesiyle birlikte Adapazarı’ndan Viyana’ya göç etmiştir. Fırsat buldukça Adapazarı’na gelerek kuzenleri ve arkadaşlarıyla vakit geçirmektedir. Ayrıca Türkiye geldiğinde Galatasaray maçlarını kaçırmamaktadır. Koyu Galatasaray fanatiğidir. Elif Aksu Türkiye’de çok fazla tanınmasa da sosyal medya üzerinden adı sık sık duyulmuştur. Elif Aksu Viyana’da ve Tokyo’da mankenlik ajanslarıyla çalışmaktadır.

Hakan Sabancı ve Elif Aksu İlişkisi

Hakan Sabancı ünlü model ve manken olan Elif Aksu ile aşk yaşadığı iddia edilmiştir. Magazinciler tarafından Hakan Sabancı ve Elif Aksu Bebek’te yan yana oldukları görülmüştür. Bunun üzerine Elif Aksu’nun Hakan Sabancı ile aşk dedikoduları çıkmıştır. Elif Aksu yapılan bu iddialara cevap olarak Hakan’la sadece arkadaşız. Yapılan bu iddialar doğru değil demiştir.

NE? NASIL?  Osmanlı'nın güzel ama bahtsız sultanı Sabiha Sultan'ın hayat hikayesi

Elif Aksu’nun Fiziksel Özellikleri

Elif Aksu mankenlik camiasında güzelliğiyle ve fiziğiyle herkesin dikkatini çekmiştir. Elif Aksu yaşı, fiziği ve güzelliğiyle model ajanslarının dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Elif Aksu’nun fiziksel özellikleri şunlardır:

  1. Elif Aksu’nun saçının rengi kumraldır.
  2. Siyah göz rengine sahiptir.
  3. Elif Aksu’nun boyu 1.80 cm’dir.
  4. Kilosu 74 kg’dır.
  5. Elif Aksu’nun ten rengi kumraldır.
  6. Fiziği ve kilosu birbirine orantılıdır.
  7. Elif Aksu’nun boy kilo endeksi birbirine uygundur.
  8. Elif Aksu’nun göğüs dekoltesi vardır.
  9. Seksi bir vücut yapısı bulunmaktadır.
  10. Elif Aksu’nun saçları düz şekildedir.

Elif Aksu manken ve model olduğundan dolayı fiziğini çok iyi korumaktadır. Kilosuna ve yeme içmesine dikkat etmektedir.

Elif Aksu’nun Hakan Sabancı’yla İlişkisi Nedir?

Elif Aksu 28 yaşında güzel, bakımlı, seksi ve mankenlik konusunda eğitimli bir modeldir. Güzelliğiyle, fiziğiyle ve işiyle kendini ispatlamış bir mankendir. Her koşulda başarıyı yakalamış Elif Aksu son olarak Hakan Sabancı ile aşk dedikodularına hakkında adı anılmıştır. Hakan Sabancı ile aralarında hiç bir şey olmadığını söylese de Bebek’te yakın bir şekilde görüntülenmiştir. Bebek’te Hakan Sabancı ile Elif Aksu yakın bir şekilde görüldükyen sonra aralarında bir ilişki olduğu gündeme gelmiştir. Hakan Sabancı ve Elif Aksu birbirlerine çok yakışmaktadırlar.

NE? NASIL?  Seranay Sarıkaya'dan Şok Cevap "Teklif Ederse Neden Olmasın"

Elif Aksu Ne İş Yapıyor?

Elif Aksu Viyana’da ve Tokyo’da mankenlik ve modellik yapmaktadır. Viyana’da ve Tokyo’da bulunan bir kaç ajansta çalışmaktadır. Modellik ve mankenlik yapan Elif Aksu ajans camiasında güzel fiziğinden dolayı adından sıkça söz ettirmiştir. Türkiye’de sosyal medya üzerinden takip edilmektedir. İşten fırsat bulduğu zamanlarda Sakarya’ya gelerek akrabalarını ve kuzenlerini ziyaret etmektedir. Ayrıca Galatasaray maçlarını takip etmektedir.