Kardeşleri ile yaşadıkları sorunlar ve annesinin intihar girişimi ile son derece zorlu günler geçiren Hadise yeni bir polemik ile gündeme geldi.

Aradığı aşkı Kaan Yıldırım’da bulan ve uzun süredir hiç olmadığı kadar mutlu olduğu gözlemlenen Hadise’ye ablasından sosyal medyayı sallayan yeni bir gönderme geldi.

İKİ KARDEŞİN ARASINDA SULAR DURULMUYOR! 

Uzun süre aile ilişkilerini iş ilişkilerine de taşıyan Hadise kardeşleri ile beraber şöhret basamaklarını hızlı tırmanmıştı. Hadise’nin menajerliğini üstlenen ablası Hülya Açıkgöz ile sorunlar yaşaması ve ani bir şekilde iş ilişkilerini sonlandırması sonrasında kardeşler arasında sosyal medyaya da yansıyan gerilimler tırmanmıştı.

Gelen karşılıklı açıklamalar sonrasında iki kardeş arasında deyim yerindeyse bıçaklar çekilmiş, sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına kardeşler arasında yaşanan gerilim damga vurmuştu.

Kardeşler arasında yaşanan gerilim nedeni ile Hadise’nin annesinin intihar girişiminde bulunduğu iddiaları gündeme gelmiş, Hadise daha sonra annesinin ricası üzerine kardeşleri ile barışmıştı.

NE? NASIL?  Profesyonel görünen dumanlı göz makyajı nasıl yapılır?

HÜLYA AÇIKGÖZ YİNE HADİSE’Yİ HEDEF ALDI: YANLIŞ YAPANA DERSİNİ VERECEKSİN, SUSMAK YOK! 

İnstagram hesabı üzerinden paylaşım yapan Hülya Açıkgöz “SANA YANLIŞ YAPANA DERSİNİ VERECEKSİN. SUSMAYIN! SENİN HUZURUNU BOZANIN HUZURUNU ALACAKSIN.

YOKSA EZİLEN SEN OLACAKSIN VEYA BAK SUSUYO SALAK DEDİRTECEKSİNİZ. SUSMAK YOK. HEP KENDİNİZE SAHİP ÇIKIN. ÇÜNKÜ BAŞKASI ÇIKMAYACAK.

EN ZOR GÜNÜNDE TEK ALLAH YANINDA OLACAK. BAŞKA HERŞEY YALAN. KENDİNİZE İYİ BAKIN” yazarak çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı.

Özellikle de paylaşımda yer alan “sana yanlış yapana dersini vereceksin” bölümü Hadise’ye bir gönderme olarak algılanırken bir önceki paylaşımda yer alan “En Doğru Aile Seçtiğin Ailedir” ibaresi de iddiaları güçlendirdi.

İki kardeşin arasındaki gerilim yeniden yükselirken Hadise’nin yeni başladığı ilişki nedeni ile gerilime ortak olmak istemediği ve cevap vermediği de gündeme gelen iddialar arasında yer alıyor.