ATV ekranlarının fenomen programları arasında yer alan ve reyting rekorları kıran Esra Erol yine milyonları şok eden bir olay ile gündemi sarstı. Yaşanan tuhaf ilişkiler ağları ile izleyenlere her seferinde artık bu kadar da olmaz dedirten ünlü isim bir kere daha ağızları açık bıraktı. Rezil aile faciası izleyenlere her anıyla ayrı bir şok etkisi yaratırken her saniyesinde “dünya nasıl bir yer haline geldi?” isyanını yaşattı. 27 Nisan 2020 tarihinden itibaren kendisinden haber alınamayan Dilek Yazgan isimli genç kadının eşi son çare olarak Esra Erol’un programına katılmaya karar verdi.

ESRA EROL DİLEK KİME KAÇTI?

Geride bıraktığımız Ramazan ayında yemek yedikten sonra Dilek Yazgan eşini bir şekilde banyoya girmesi için ikna etti. 3 çocuk annesi genç kadın eşi duş almak için banyoya girdiği anda çocuklarının ağlamasına aldırış etmeden gönül ilişkisi yaşadığı kişiye kaçtı. Eşinin neden kaybolduğunu bilmediğini iddia eden genç adam ise Esra Erol’dan eşini bulmasını talep etti. Ancak acı gerçek sonradan ortaya çıktı.

NE? NASIL?  Esra Erol Programında Türkiye'de Bir İlk Yaşanıyor! DNA Testi İle Yaşanan Flaş Gelişme

Dilek Yazgan yasak aşk yaşadığı tavukçu ile kendisine yeni bir hayat kurmak için hem eşini hem de 3 çocuğunu bırakarak kaçmıştı. Esra Erol genç kadını kısa sürede buldu ve tarafları konuşmak üzere stüdyoda buluşturdu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 ÇOCUĞUNUN GÖZYAŞLARINA ALDIRIŞ ETMEDİ, SADECE BOŞANMAK İSTİYORUM DEDİ! 

Olaylar bundan sonra ne yazık ki oldukça çirkinleşti. Esra Erol’un ısrarları ile stüdyoya gelen Dilek Yazgan sadece boşanmak için stüdyoya geldiğini belirterek ne çocuklarını ne de eşini artık istemediğini söyledi.

Esra Erol’un çocuklarının çok perişan olduğunu söylemesine rağmen ısrarından vazgeçmeyen kadın ekran başında olan herkesi büyük bir şoka uğrattı. Çocuklarının gözyaşları içerisinde hazırladıkları videoyu izlemesine rağmen kararından dönmeyeceğini belirten Dilek Yazgan sevdiği adama kaçtığını ve kendisine yeni bir hayat kurduğunu belirterek sadece  boşanmak istediğini dile getirdi.

NE? NASIL?  Sihirli Annem Dizisinin Tuğçesi, Damla Ersubaşı Yeni İmajı ile Sosyal Medyaya Adeta Damga Vurdu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KENDİSİ ACIMADI, AŞIĞI ACIDI! TÜM TÜRKİYE YAZIKLAR OLSUN DEDİ

Kesinlikle eşine ve çocuklarına dönmeyeceğini belirten Dilek Yazgan’a asıl büyük şoku kaçtığı tavukçu sevgilisi yaşattı. Rejiyi arayarak çocukların ağlamasına dayanamadığını belirten kişi Dilek Yazgan’a eşine ve çocuklarına dönmesi çağrısında bulunarak ayrıldığını söyledi.

Canlı yayında büyük şok yaşayan genç kadın evine dönmemek için ayak diretince canlı yayına gelen annesi ve babası da tepki göstererek stüdyoyu terk etti.