Vatandaş daha birinci şoku atlatamazken ikinci bir Esra Erol şokuna maruz kaldı. İzleyenleri hayrete düşüren ve artık bu kadar da olmaz denilen olay yeni bir tartışmanın da fitilini ateşlemiş oldu. Canlı yayında açıklanan DNA testi sonucunda kocasının yanında çocuğunun komşusundan olduğunu öğrenince sevinç çığlıkları atan kadın toplumda infial yaşanmasına neden olmuş ve Esra Erol aleyhine büyük bir tepki oluşmasına neden olmuştu.

 

20 YAŞINDAKİ 5 AYLIK KADINDAN ŞOK İDDİALAR: BUNLAR NASIL ANA, BABA?

Esra Erol’un programında yaşanan olaylar sonrası sosyal medyadan program hakkında yayından kaldırılması talebi ile kamuoyu gündemi oluşturulurken gözler Esra Erol’un programında daha öncede yaşanan olayları getirdi.

20 yaşında olduğu öğrenilen 5 aylık hamile Melisa isimli genç kadın anlattıkları ile stüdyoda buz gibi rüzgarlar esmesine neden oldu. Resmi nikahlı eşi olan Ufuk İ. tarafından hamile olmasına rağmen şiddet gördüğünü iddia eden genç kadın ailesinin de kaçarak evlendiği için kendisini kabul etmediğini iddia etti.

NE? NASIL?  Kuruluş Osmanlı Dizisinin Ünlü Yıldızı Burak Özçivit'in Mesleğini Öğrenince Şok Olacaksınız!

En son çare olarak kayınvalidesinin yanına sığındığını ancak onun da kendisine şiddet uyguladığını iddia eden talihsiz kadın Esra Erol’dan yardım istedi.

 

ŞİDDET UYGULADIĞI İDDİA EDİLEN EŞ: EVLİLİK ÖNCESİ HAMİLE KALDIĞI İÇİN EVLENMEYE MECBUR KALDIM! 

Hakkında ortaya atılan iddialar üzerine Esra Erol’un canlı yayınına telefon ile bağlanan Ufuk İ. ise kendisinin Melisa’nın hamile kalması nedeni ile mecbur kalarak evlendiğini belirterek şiddet olaylarını kesin bir dille yalanladı.

Annesi ile eşinin pamuklara sarıp baktığını iddia eden Ufuk İ.’nin annesi ve babası da çocuklarının evlendiğini sonra öğrendiklerini belirterek bunlar nasıl anne baba, nasıl çocuk diyerek tepki gösterdi. Sosyal medyadan ise yaşanan olaylara büyük tepki oluşurken Esra Erol’un programının kapatılması konusunda çok sayıda yorum ve paylaşım yapılması dikkat çekti.