Kadınların en fazla ilgisini çeken konulardan biri de erkeğin kendilerinden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabileceklerinin bir yolunu bulmaktır. Bir erkeğin sizden hoşlandığını anlayabilmek için biraz daha dikkatli bakarak çok rahat görebileceğin işaretler var. Bunlar bütün dünyada geçerli işaretlerdir ve her kadın kendisinden hoşlanan erkeğin bu hareketlerini gözlemleyerek durumu çözebilir.

Erkeğin size aşık olduğunu anlamak için size ne kadar sıklıkta baktığına dikkat edin!  Bakışları çok kısa olsa da  derindirler ve 108 Mega piksellik dijital bir kamera gibi net bir zihinsel fotoğraf çekerler, aslında yüzünüzün fotoğrafını çekmek; tıpkı çok aç bir leoparın, bir antilobu yakalamasının ardından, hemen bunu kimseyle paylaşmadan avla birlikte ağaca çıkması gibi bir durumdur. Erkek de sizin o nur saçan yüzünüze bakıp bu fotoğrafı zihnine kaydettikten sonra bakışları boşluğa gider. Böylece size bakmıyordur ama baktığı boşlukta sizin imajınızdan başka bir şey yoktur.

NE? NASIL?  Hadise'ye Şok Gönderme Geldi!

Sizden çok hoşlanan erken, bu fotoğrafınızı kendi beyninde defalarca izlemekte ve incelemektedir. Bu nedenle size bakışı bir saniye bile sürmez, fakat sizin o anı yakalamanız gerekir. Bunu,  o erkeği utandırmak için değil, sadece oluşan elektriğin bir ucunun size uzandığını anlamak için ve görmek için yapın.

Video: SENDEN HOŞLANAN BİR ERKEĞİN VERDİĞİ 6 SİNYAL!

Göz temasına dikkat!

Özetle beyzadenin, sizinle göz teması kurup kurmadığını bakmanız gerekiyor vücudunun size doğru eğilip eğilmediğine bakmanız gerekiyor sizinle göz teması kurmaktan hoşlanıyorsa, Zaten gözünden bunu anlayabilirsiniz! Sizden hoşlanan bir erkeğin duruş pozisyonuna baktığınızda hep yüzü size dönük olur. Hiçbir zaman sırtını size dönmez bütün ayak parmakları- vücudu size dönüktür sizin ilginizi çekmek için elini arka cebini atabilir, saçlarını düzeltebilir, maço tarzı komik hareketlerde bulunabilir, karşınızda sürekli güven verici bir gülümseme takınabilir.

NE? NASIL?  Pembe tonlarda makyaj nasıl yapılmalıdır?

Size sık sorular soruyor mu?

Bir erkek sizden hoşlanıyorsa, sizin hakkında çok şeyler merak ediyordur. Ve sizi önemsiyordur. Bu nedenle sık sık sorular sorarlar. Bu sorduklarını da kesinlikle unutmazlar. Çünkü her detayları hafızalarına yazarlar ve tekrar aynı soruları sormazlar.

İzleyin: Utangaçların Birinden Hoşlanınca Yaptığı 9 Şey

Utangaç erkeklerde durum nasıldır?

Ancak tabii ki bütün erkekler aynı değildir! Her yiğidin bir hoşaf içişi vardır değil mi? Utangaç olanlar bakışlarını sizden kaçırdıkları halde yüreklerini sizden kaçıramazlar, ama sürekli sizin bulunduğunuz ortamda iken,  zaman onlar için durur ve hep bu olmayan zamanın hoşumsu ferahlığı içinde yaşamak isterler. Sizinle daha fazla zaman geçirmek isterler. Sizinle konuşurken veya sizinle karşı karşıya iken omuzlarının aşağı indiğini gördüğünüz erkek, size bütün kalbiyle güveniyor demektir kesinlikle bu erkeğin size karşı hiçbir şey hissetmediğini düşünmeyin.

NE? NASIL?  Uzun boylu erkekler neden minyon kadınlardan hoşlanır?