Pandemi nedeniyle vatandaş evde daha çok vakit geçirmeye başlarken evde geçirilen zamanı nakit paraya dönüştürecek yeni iş fikirleri de ortaya çıktı. Korona virüs salgınından olumsuz etkilenen ve ek gelir elde etmek isteyen kişilere sunulan imkanlar doğrultusunda aylık 5 bin TL ek gelir elde edebilirsiniz!

EVDE YAPILACAK İŞLER LİSTESİ! EVDE YAPILABİLECEK SERMAYESİZ İŞ FİKİRLERİ 

Vatandaşın paraya olan ihtiyacı ekonomideki dalgalanma nedeni ile her geçen gün artmaya devam ederken evden yapılabilecek parlak iş fikirleri de bu dönemde çok daha yoğun bir şekilde araştırılıyor. Özellikle de pandemi nedeni ile artık evde daha çok vakit geçiren kişiler bu boş zamanlarını değerlendirmek için evde yapılacak işler listesi araştırıyorlar. Sunulan iş imkanları ile vatandaşlara ayda 5 bin liraya kadar ek gelir kazanma imkanı sunuluyor.

EVDE MAKALE YAZARAK PARA KAZANMAK! 

NE? NASIL?  Çiğköfteci nasıl açılır? Çiğköfteciler ne kadar kazanıyor?

Son dönemin en popüler iş imkanları arasında yer alan bu imkan ile boş saatlerinizde internet siteleri için içerik hazırlayarak para kazanabiliyorsunuz. Ayırmış olduğunuz zamana göre aylık 5 bin liraya kadar para kazanma fırsatı elde edebileceğiniz bu iş için ilanlara forum siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Makale yazarak para kazanmak isteyen kişiler için pek çok site ve forum bulunurken zamanla kendinizi geliştirdikçe daha fazla para kazanma imkanı da bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

EVDE NİKAH ŞEKERİ YAPIMI VE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ 

Son dönemin en popüler ek gelir kaynakları arasında yer alan evde nikah şekeri yapımı aynı zamanda sermayesiz iş fikirleri arasında yer almaktadır. Sıfır sermaye ile yapabileceğiniz bu iş için internetten araştırma yapabileceğiniz gibi yaşadığınız şehirde bulunan nikah şekeri satan mağazaları gezerek evlere ek iş verenler arasından sizde ek gelir kazanmak için bir fırsat elde edebilirsiniz.

NE? NASIL?  Avrupa'nın En Büyük Apple Mağazası Türkiye'ye Açılıyor! İş İlanları Yayınlandı!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOKA, KINA PAKETLEME İŞİ 

Bir diğer evde ek iş fikri ise kına paketleme ve toka paketleme işi olarak öne çıkıyor. Özellikle de çok sayıda firma evlere toka paketleme işi verirken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATALOGDAN SATIŞ YAPMAK! KATALOG ÜZERİ SATIŞ İŞİ İLE EK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ

Özellikle de sosyal çevresi geniş olan kişiler için büyük paralar kazanma fırsatı sunan katalog üzerinden satış işi son derece karlı bir iş fikri olarak öne çıkmaktadır. Sıfır sermaye ile yapılabilecek iş fikirleri arasında yer alan bu iş fikri için katalog üzerinden ürün satışı yapılmakta, ürün teslim edilirken parası alınmakta, ardından da fatura tutarı firmaya ödenerek arada kalan tutar üzerinden para kazanılmasına olanak sağlanmaktadır.

NE? NASIL?  Drone ile nasıl para kazanılır?

EV YEMEKLERİ SATMAK! EVDE MANTI, YAPRAK SARMASI, SU BÖREĞİ YAPARAK PARA KAZANMAK 

El becerisi olan kadınlar için ev yemekleri yapıp satmak yapabilecekleri en karlı işlerden biridir. Özellikle de su böreği, yaprak sarması ve mantı gibi herkesin evde yapmayı bilmediği ya da yorucu olduğu için uğraşmak istemeyeceği bu tip yemekleri yapıp internet üzerinden satışa çıkarabilir, yakın çevrenizde bulunan işyerlerine öğle yemeği için tabldot tarzı yemek siparişleri alabilirsiniz.