Dünyanın En Büyük Dudaklarına Sahip Olmak Yetmedi! Sıra Göğüslerinde!

Dünyanın En Büyük Dudaklarına Sahip Olmak Yetmedi! Sıra Göğüslerinde! Bulgaristan’ın Sofya kentinde yaşayan Andrea Ivanova, dünyanın en büyük dudaklarını sahip olduğunu iddia ediyor. En büyük dudaklara sahip olduğunu iddia eden 22 yaşındaki Andrea Ivanova, göğüslerini 4 beden büyütmek için ameliyat geçirdi. Barbie bebeğe benzemek isteyen 22 yaşındaki kadın, göğüslerinin hala yeterince büyük olmadığını söyledi. Barbie bebeğine benzemek için daha önce dudaklarına yirmiden fazla asit enjeksiyonu yaptıran kadın göğüsleri için harekete geçti.

Instagram hesabından gelişmeleri sürekli paylaşan Andrea Ivanova, “Hem Bulgaristan’da hem de dünya çapında tanınıyorum. Bundan dolayı geçirdiğim tüm operasyonları takipçilerimle paylaşıyorum.” dedi. Ameliyatı için de konuşan 22 yaşındaki genç kadın, “Göğüslerimi büyütmeye karar verdim çünkü büyük bir göğüs beni daha kadınsı ve güzel gösteriyor.” dedi

NE? NASIL?  Dudaklarınızı daha dolgun gösterecek yöntemler nelerdir?

İşte Andrea Ivanova’nın Dikkat Çeken Fotağrafları:

Dünyanın En Büyük Dudaklarına Sahip Olmak Yetmedi! Sıra Göğüslerinde!

Dünyanın En Büyük Dudaklarına Sahip Olmak Yetmedi! Sıra Göğüslerinde! Dünyanın En Büyük Dudaklarına Sahip Olmak Yetmedi! Sıra Göğüslerinde! Dünyanın En Büyük Dudaklarına Sahip Olmak Yetmedi! Sıra Göğüslerinde!