Efsane dizi Kurtlar vadisi ekranlara geri dönüyor. Yeniden başlayacakmı sorusu yıllardır dizi severlerin büyük merak konusu olmuştu. Peki Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak? Hangi Kanalda Başlayacak ? Oyuncu kadrosunda kimler var ? İzleyiciler bu soruların cevaplarını merakla bekliyorlar. İşte ayrıntılar ve tüm soruların cevapları.

Bildiğiniz üzere 15 Ocak 2003 de 15.01.2003 izleyicilerle buluşmuştu kurtlar vadisi ve büyük bir beğeni ve izleyici kitlesiyle bir anda tüm Türkiye’nin en beğenilen dizisi olmuştu, ve yıllarca süren bu diziye bazı nedenler yüzünden ara verilmişti.

Kurtlar vadisi “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla ekranlara dönüyor! Gazeteci ve aynı zamanda sunucu Tahir Sarıkaya arkadaşı Necati Şaşmaz ile görüştü. Sarıkaya’nın iddiasına göre Kurtlar Vadisi Kaos 2022 senesinde ekranlarda olacak diye söyleşide bulundu. Kadroda yeni karakterlerin olup olmadığı zamanla ortaya çıkacakken, başrol oyuncusu Necati Şaşmaz’ın her zamanki gibi başrolde olacağı aşikardır.

NE? NASIL?  Bireysel bağışçılık ve hayırseverlik raporu yayınlandı, ne kadar bağışlıyoruz?

2022 YILINDA BAŞLAYACAK

Başroldeki isim Necati Şaşmaz yani Polat Alemdar beraber fotoğraf çektirip paylaşan Tahir Sarıkaya şu sözleri söyledi “ Dostum Necati Şaşmaz ile 2022 yılında başlayacak olan Kurtlar Vadisinin sohbetini yaptık” dedi.

Yani kurtlar vadisi 2022 yılında başlıyor gibi görünüyor , herhangi bir aksilik olmazsa 2022 yılının başı yada sonlarına doğru kurtlar vadisi dizisi tekrar ekranlara geri dönecektir.