Ukrayna Başkanından Turizmcileri Sevindiren Haber Geldi!

Ukrayna Başkanından Turizmcileri Sevindiren Haber Geldi! Rusya’nın Türkiye’ye olan uçuşları kısıtlaması ile turizmciler adeta yıkılmıştı. Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, turizmcilere adeta şükür dedirtecek haberi verdi. Volodimir Zelenskiy, Türkiye’ye Ukrayna’ya olan desteği için teşekkür edip, vatandaşlarına Türkiye’ye gitmeleri için çağrı yaptı. Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, Ulusal Güvenlik ve Savunma Konseyi toplantısının ardından bazı açıklamalar yaptı. Volodimir Zelenskiy, 10 Nisan’da Türkiye’ye yaptığı ziyaretin iyi geçtiğini belirterek, “Türkiye devletine, özellikle de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a minnettarım. Kendisi gerçekten Ukrayna’yı destekliyor” dedi.

 

Ukrayna Başkanından Turizmcileri Sevindiren Haber Geldi!

“Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ukrayna’yı desteklemesi önemli”

Volodimir Zelenskiy , “Jeopolitik sorundan bahsederken, bugün en önemlisi, Ukrayna’nın huzuru ve partnerlerimizin desteği. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ukrayna’yı desteklemesi, geçici olarak işgal altındaki topraklarımızı desteklemesi, Kırım’ı desteklemesi önemli. Bizim duruşumuzu desteklemesi, Kırım’ın ilhakını tanımaması önemli” ifadelerini kullandı.

NE? NASIL?  Mazota (Motorine) İndirim Geldi !

“Türkiye’yi desteklediğimizi göstermemiz gerektiğini düşünüyorum”

Volodimir Zelenskiy , “Duydunuz, Ruslar, Rusya Federasyonu’ndan Türkiye’ye turizmi sınırlayacaklarını söylediler. Bu onların kişisel meselesi. Bizim ise tam tersi, turizmi geliştirmemiz ve Türkiye’yi desteklediğimizi göstermemiz gerektiğini düşünüyorum” dedi.