Müge anlı her zaman olduğu gibi reyting rekorları kırmayı başarıyor, son bölümünde ise mide bulandıran iğrenç bir olay yaşandı, işte haberin detayları…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan 92 yaşındaki Gülsüm Çınar olayında herkesi dehşete düşüren kirli sırlar ifşa oldu. Olayda parmağı olduğu düşünülen Gülsüm Çınar’ın damadı Mustafa Avcı’nın, karısının öz yeğeniyle cinsel ilişki yaşadığı ortaya çıktı. İzleyen herkesi şoke eden ise Mustafa Avcı’nın karısı Ayşe Avcı’nın söyledikleri oldu.

Ayşe Avcı, kocasının kendisinin yeğeni Sacide ile aldattığını bildiğini itiraf ederken şunları söyledi:
“Karı- Erkek eşittir ama bayan kendini daha çok korumalı. Erkekte namus ama bayan daha namus. Erkek yapınca namuslu bayan yapınca namussuz olarak gördük biz. Erkek pişman oldu ama bayan gelip de teyze ben sana bu hatayı yaptım çok pişmanım demedi.

NE? NASIL?  Emeklilere Müjde Geldi! Tam 637 TL Ek Ödeme...

*Annesiyle beraber ‘hayır ben böyle yapmadım. Hayır ben böyle yapmadım’ dedi. Erkek seni zorla alıp da bir odaya koyabilir mi? git jandarmaya ver. Erkek bayanı zorla tutamaz ama bayan erkeği şey yapamaz. Sen git jandarmaya şikayet et Mustafa Avcı beni rahatsız ediyor de…
(Not : Fotoğraftaki yeğen Sacide Şeker)

Durum karşısında şok olan Müge Anlı, “Şimdi benim buna söyleyecek çok şeyim var da. Söylememe gerek var mı?” diye duruma tepki gösterirken Mustafa Avcı ise kendisinin “Bir erkek hata yapabilir ama kadın hata yapamaz. Biz öyle gördük” sözleriyle savundu.

Kadının savunmasını duyan Müge Anlı daha da çileden çıktı ve şunları söyledi:
*“Mustafa bey, sizin kişilik yapınız belli. Bende kız çocuk annesi olarak etrafımda sizin gibi adamları istemem. Yaptığınız çok ahlaksızca. İnsan karısının yeğenine gider mi? Senden yardım isteyen her kadından menfaat mi sağlayacaksın. Senden yardım isteyene bankadan parayı yollarsın görmezsin bile. Yardım dediğin böyle yapılır. Yardım dediğinden menfaat sağlanmaz. Sen kadından menfaat sağlıyorsun”

NE? NASIL?  Playstation 5 Sipariş Etti Kutudan 5 KG Bulgur Çıktı

Ayşe Avcı ağzından kaçırdı
Ayşe Avcı’nın, Müge Anlı canlı yayınında konuşma arasında, ‘Sadice dolayısıyla ben yakalanacağım’ cümlesini ağzından kaçırdı. Müge Anlı o anların kaydını Ayşe Avcı’ya izletti. Ayşe Avcı yerinden fırlayıp ekranın önüne yapıştı. ‘Ben duymuyorum’ deyince Müge Anlı görüntüleri bir kez daha oynattı.

Ayşe Avcı ‘yakalanacağım’ demedim iddiasında bulunsa da bunu dediği açıkça ortaya çıktı. Kendini ifşa eden Ayşe Avcı, şiddetli bir şekilde bağırarak olayı kapatmaya çalıştı. Bunun üzerine Prf. Arif Verimli ona dönerek, “Bağırma tükürüklerini sıçratıyorsun’ diyerek koranavirüs uyarısı yaptı.

Olay ne?
Manavgat’ın Evrenseki Mahallesi’nde yaşayan 92 yaşındaki Gülsüm Çınar, 22 Haziran 2016’da birlikte yaşadığı kızı Ayşe Avcı’nın evinden kendi evine gitmek üzere ayrıldı. Akşam saat 19.00’a kadar gelmemesi üzerine çocukları ve torunları tarafından aranılan Gülsüm Çınar için jandarmaya kayıp başvurusunda bulunuldu.

NE? NASIL?  Nene Hatun kimdir? Anneler günü Türkiye'de nasıl kutlanmaya başladı?

Gülsüm Çınar’ın en son kaldığı ev olmak üzere Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı, AFAD, AKUT, Antalya Büyükşehir Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi, İHH ve diğer ekipler ile iz takip köpeklerinin de aralarında bulunduğu 70 kişilik geniş katılımlı arama çalışması başlatıldı. Kayıp olan kadının cinayete kurban gittiği düşünülürken, 2 kızı ile 2 damadı suçlanıyor.