Kredi kartı borcunuz sizi sıkıntıya soktu ise bu şekilde bütün borcunuzu kapatabilir ve erteleyebilirsiniz. Ancak bilinçsizce ya da geçinmek zorunda olmasından dolayı sıkıntılı günler yaşamaya sebep olmaktadır. Ölçüsünü kaçırarak ve bilinçsizlikle kullanılan alışverişler de kara karar düşünmeye sebep oluyor.

Günümüzde pek çok vatandaşımız kredi kartı kullanmaktadır. Ancak bilinçsizce ya da geçinmek zorunda olmasından dolayı sıkıntılı günler yaşamaya sebep olmaktadır. Ölçüsünü kaçırarak ve bilinçsizlikle kullanılan alışverişler de kara karar düşünmeye sebep oluyor. Ülkemizde özellikle korona virüs salgın hastalığı ile mücadele dönemi içerisinde nakit para kullanımı yapmamak için genellikle kredi kart kullanımlarında artış meydana geldi. Ancak çekilen bu güçlük için kamu bankaları tarafından olağanüstü destek geliyor.

Devlet bankaları günümüzde özellikle bu zorlu süreç içerisinde pek çok vatandaşımız için yardımlardan faydalanamayan vatandaşlarımıza kredi destek paketleri oluşturdu. Düşük faiz orana sahip krediler doğrultusunda pek çok kredi imkânı günümüzde en çok başarı gösteren kampanyalar arasında yerini aldı. Ve böylelikle vatandaşlarımızın ekonomik açıdan sıkıntı çekmemesi amacıyla kredi imkânları sunularak ekonominin canlanması hedefleniyor. Ayrıca ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımız da bu doğrultuda sıkıntıların giderilmesini sağlıyor.

NE? NASIL?  Milyonlarca Kişiye Emeklilik Müjdesi! Erken Emekli Olma Fırsatı...

VAKIFBANK KREDİ KARTI YAPILANDIRMA VE TAKSİTLENDİRME İMKÂNI SUNUYOR MU?

Kamu bankaları tarafından sunulan imkânlar doğrultusunda Vakıfbank kredi kartlarını ödemek de güçlük çeken bireylerin sıkıntılarını azaltmak ve ekonominin canlanmasını sağlamak amacıyla özel kredi fırsatları sunuluyor. Vakıfbank müşterileri bu kredi ve kredi kartlarının borçlarını tamamıyla ödeme olanağına sahip olabilmektedir. Vakıfbank tarafından oluşan borçların esnetilmesi ve uzun vadelerde ödeme imkânı sunularak vatandaşlara sunuluyor.

Vakıfbank tarafından verilen bu fırsat kapsamı doğrultusunda borç kredi yapılandırma kredi kartı borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlara özel olarak tasarlanan 20 bin TL kredi imkânı sunuluyor. Bu kredi imkânları kapsamı doğrultusunda özel faiz oranları belirlenerek Vakıfbank ödemeleri 18 aylık vade imkânı sunarak başvuruları için bizzat Vakıfbank şubelerine başvurularını yapılması ön görülmektedir.

HANGİ BANKALAR KREDİ BORÇ KAPATMA KREDİ İMKÂNI SUNUYOR?

Günümüzde pek çok vatandaşımız borçlarını öderken güçlük çekmektedirler. Vatandaşlarımız için borç kapatma kredisi veren bankalar sık sık araştırılmaktadır. Aylık ödenmesi gereken taksit doğrultusunda faiz işlenmemesi için vatandaşlarımız bu yöntemi seçmektedir. Böylelikle ödemelerini geciktiren ve faiz ödemek istemeyen vatandaşlarımız bu yöntem sayesinde kredi kart borçlarını kapatma olanağına sahip olabilmektedir. Aksi takdir de kredi kartı borçlarını ödeyemeyen vatandaşlarımız için yasal yetkilere sahip bazı haklar ön görülmektedir. Bundan dolayı borçların muhakkak ödenmesi ve bir daha kredi kartı ya da kredi çekme olanağına sahip olabilmek için yasal uyarı alınmaması gerekmektedir. Bu doğrultuda borç kapatma kredi sunan bankalar vatandaşlarımızın mağduriyetlerini önlemek amacıyla kredi imkânı sunuyor. Böylelikle birikmiş borçlarınızı ödeme olanağına sahip olabileceksiniz. Peki, hangi banaklar borç kapatma kredi fırsatını sunuyor?

  • Ziraat Bankası,
  • Akbank,
  • Vakıflar Bankası,
  • İş Bankası,
  • TEB,
  • Garanti Bankası
  • Yapı ve Kredi Bankası
  • Denizbank,
  • Qnb Finansbank
  • ING Bank
NE? NASIL?  TOKİ'den Dev Kampanya! 110 Bin TL ile Ev Sahibi...