Galatasaray Derbisi Öncesi Beşiktaş’a Kötü Haber! Kadroda 4 İsim Yok!

Galatasaray Derbisi Öncesi Beşiktaş’a Kötü Haber! Kadroda 4 İsim Yok!Süper Lig’in 40. haftasında oynanacak olan Galatasaray – Beşiktaş derbisi iki taraf için de oldukça büyük önem arz ediyor. Şampiyonluk yolunda oldukça iddialı olan Beşiktaş’ta kamp kadrosuna 4 oyuncu alınmadı. Siyah-beyazlı ekip kamp kadrosuna Oğuzhan Özyakup, Vincent Aboubakar, Bernard Mensah ve Georges-Kevin N’Koudou’yu almadı.
Tüm Türkiye’nin gözünü diktiği Galatasaray – Beşiktaş derbisi, şampiyonluk yolunda olan takımların kaderini yüksek oranda belirleyecek. Şampiyonluğun en favori takımı olan Beşiktaş kamp kadrosuna 4 oyuncusunu almadı. Sakatlığı ile sezonu kapatan Cenk Tosun ile Ajdin Hasic haricinde sakatlıkları bulunan Oğuzhan Özyakup, Vincent Aboubakar, Bernard Mensah ve Georges-Kevin N’Koudou kamp kadrosuna alınmadı.
Galatasaray Derbisi Öncesi Beşiktaş'a Kötü Haber! Kadroda 4 İsim Yok!

Beşiktaş’ın Kamp Kadrosu

Ersin Destanoğlu, Utku Yuvakuran, Emre Bilgin, Valentin Rosier, Francisco Montero, Fabrice N’Sakala, Welinton Souza, Domagoj Vida, Bilal Ceylan, Rıdvan Yılmaz, Serdar Saatçı, Josef de Souza, Atiba Hutchinson, Necip Uysal, Adem Ljajic, Dorukhan Toköz, Rachid Ghezzal, Gökhan Töre, Cyle Larin.

NE? NASIL?  Galatasaray'dan Kötü Haber! Yıldız Oyuncunun Yüz Kemikleri Kırıldı!