Bu Saat Aralığında Doğanlar Dikkat! Hayatınız Buna Bağlı Olabilir! Astroloji yaşamımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Özellikle insanları tanımamıza yardımcı olurken bu saat aralığında doğanlar dikkat! İnsanları tanımak için burçlardan yola çıkarken, doğdukları saatin de kişiliklerini yansıtacak olduğunu bilmelisiniz. İnsanların kişilikleri birbirinden bağımsız bir şekildedir. Öyle ki her insan kişiliği aynı değildir sadece birbirine benzer özellikler taşır. Fakat doğum saati bile size kim olduğunuz hakkında ipuçları verecek olduğunu söyleyebiliriz.

Bu Saat Aralığında Doğanlar Dikkat! Hayatınız Buna Bağlı Olabilir!

Bu Saat Aralığında Doğanlar Dikkat! Hayatınız Buna Bağlı Olabilir!

Sabah 2-4 Arasında Doğanların Kişilikleri

Sabah 2 ve 4 arasında doğanlar, tatlı ve aynı zamanda da çekici kimselerdir.  Özellikle lüks ve gösterişli bir yaşam sürmekten çok fazla keyif alırlar. Girdikleri hemen her bir işte ise başarılı olma potansiyelleri yüksektir. Bu Saat Aralığında Doğanlar Dikkat! Hayatınız Buna Bağlı Olabilir! Özgüvenli insanlar olduklarından dolayı doğal olarak bu yanları iş hayatlarında da başarılı olmalarına neden olur.

NE? NASIL?  Devletten Kira Yardımı Müjdesi Geldi! İhtiyaç Sahiplerine Aylık 1150 TL Destek Parası

İçlerinde çok fazla sevgi barındır ve çevreye de yayarlar. Doğanın onlara güç verdiğini hissederler.  Sabah dört ile iki saatlerinde doğanların enerjik olduğu fark edilir. Enerjilerinde ise asla bir eksilme durumu yaşanmaz.

Sabah 4 İle 6 Arasında Doğanların Kişilikleri

Sabah 4 ile 6 arasında doğanların kişilik analizlerini yapmaya başladığımız zaman ise kendilerine olan güvenleri ile ön plana çıkar. Hayatlarında her ne kadar zor koşullar oluşsa bile asla yıkılmaz. Bu Saat Aralığında Doğanlar Dikkat! Hayatınız Buna Bağlı Olabilir! Zorlukların aşılmasında elinden geleni yaparlar. Övülmek ve onaylanmaktan fazlasıyla keyif alırlar.

Bu Saat Aralığında Doğanlar Dikkat! Hayatınız Buna Bağlı Olabilir!

Bu Saat Aralığında Doğanlar Dikkat! Hayatınız Buna Bağlı Olabilir!

6 ve 8 Arasında Doğanların Kişilik Analizi

6 ile 8 saatinde doğanların kişiliklerine göz attığımız zaman gizemli yanlara sahiptir.  Sır saklamayı iyi bilirler.  Ayrıca insanlara karşı da hükmetmeyi seven bir özellikleri vardır.  Hayatlarında nasıl bir koşullar ile karşılaşırsa karşılaşsınlar pes etmezler.

NE? NASIL?  Artık Google Kullanmak İçin Para Ödeyeceksiniz

8 ve 10 Arasında Doğanların Kişilik Analizi

Felsefeye yatkın bir kişiliğe sahiptir.  Dünya barışına önem verir. İnsanlar ile iyi şekilde anlaşan bir yapıya sahiptir.  Genelde hemen hepsi alımlıdır.  İnatçı ve dediğim dedik yanları vardır. Bu özelliklere sahip olması da sosyal yaşamda sıkıntı yaşamalarına neden olabilir. 8 ile 10 arasında doğanlar biraz daha huzursuz bir karaktere sahiptir.

12’den Sonra Doğanlar

Saat 12den sonra doğanların karakter yapısını incelediğimiz zaman bilgiye açlardır. Araştırmacı ruha sahiptir.  Hemen her şeyden haberdar olmak ister.  Kendilerini övmeyi sevmez.  İş ve aynı zamanda da özel yaşamlarında ifşa edebilecek tarafları yoktur.

Doğum saati ile kişilik analizi yaptığımızda saatlerin aslında ne kadar önemli olduğunu ve kişilğe etki ettiğini görmekteyiz.