Kekilli George R. R Martin’nin kitaplarından yola çıkarak oluşan bir harika dizide bildiğiniz üzere  Game of Thrones de rol aldı hatta ve hatta Kekilli’den sonra aslen Kıbrıslı olan aktör Tamer Hassan’ı da kadrosuna kattı ve ikinci kez Türk bir oyuncu dizide rol aldı.

Tamer Hassan Kimdir?

Tamer Hassan 52 yaşında aslen kıbrıs asıllı olan britanyalı bir oyuncudur. Boyu 1.9 m ve Londra da doğmuştur. İki çocuğu vardır : Belle ve Taşer Hassan.

Kekilli Kimdir?

Kekilli 40 yaşında Türk asıllı Heilbronn da doğan bir Almanya’lı oyuncudur. Boyu 1.63 m olan Kekilli 2004 yılında Almanya’nın en önemli 100 kişisi arasında 33. sırada yer almıştır.

2022 Yeni Game Of Thrones’in Konusu Nedir ?

Yeni dizinin 2022 yılında ekranlarla buluşmasını bekleyen dizide anlatılan hikaye “House Of The Dragon” . Game Of Thrones dizisinin bu yeni sezonunda dizi bundan 300 yıl öncesini anlatacak. İlk seri 10 bölüm olacak ve adı Game Of Thrones “ House Of The Dragon olarak geriye dönük ormanın çocukları ve ak gezenlerin ortaya çıkışları , ejderhalar ve bir çok ayrıntı ile ekranlara gelecek.

NE? NASIL?  Kuruluş Osman Flatyos, Yavlak Arslan'ın yardımına yetişiyor!

2022 Yılında Başlayacak Yeni Game Of Thrones Dizisinde Kekilli Rol Alacak mı?

 

Bildiğiniz üzere Kekilli diziye 3. Sezonunda katıldı ve dizideki adı Shae idi. 2011-2014 yılında Dizide rol olan oyuncu baya olumlu etkiler bıraktı.

Dizide 4. sezonun 2. bölümünde sevgilisi tarafından kovuldu. Sevgilisi Tyrion Lannister ile ilişkisini öğrenen babası ve ablasından dolayı Shae’yi kaleden gönderme kararı verdi. Sonra gemiye bindirilip kaleden uzaklaştı.

Bu olay ile Kekilli diziden ölmeden ayrılan ilk karakter oldu. Shae’in gemideki sahneleri asla ekrana gelmedi buda Kekilli’nin rolünün devam edeceği anlamına geliyor.