Netflix Kullanıcılarına Müjdeli Haber! Bomba Bir Özellik Geliyor!

Netflix Kullanıcılarına Müjdeli Haber! Bomba Bir Özellik Geliyor! Milyonlarca kullanıcının kullandığı dijital içerik platformu Netflix, izleyecek bir şey bulmakta zorluk çeken kullanıcılarını düşünerek yeni bir özellik getiriyor. Ocak ayında açıkladığı sayılara göre dünya genelinde 203.6 milyon aboneye sahip Netflix, Türkiye’de de büyük ilgi görmekte. Ülkemizdeki abone sayısı 3.5 milyonu geçmiş durumda olan dijital içerik platformu Netflix, izleyecek bir şeyler bulmakta güçlük çeken kullanıcıları için “Bir Şeyler Oynat” özelliğini devreye soktu.

Netflix Kullanıcılarına Müjdeli Haber! Bomba Bir Özellik Geliyor!

Bir şeyler izlemek isteyen fakat bulmakta güçlük çeken kararsız kullanıcılar için Netflix bomba bir özelliğe imza attı. “Bir Şeyler Oynat” özelliğini devreye sokan Netflix, kullanıcıların tercihlerine göre içerikler sunuyor. Henüz bu özellik Türkiye’ye gelmemiş olsa da, kısa süre içerisinde ülkemize gelmesi bekleniyor.

NE? NASIL?  Ekranları Fethedecek Yeni Bir Lise Dizisi Geliyor

“Bir Şeyler Oynat” özelliğini kullanmak için, telefonda ana sayfa ve indirilenler sekmelerinin bulunduğu barda, masaüstünde ise profil adının göründüğü üst kısımda bulunan seçeneğe basarak ulaşılabilir.