Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası kredi paketleri ile vatandaşın kara gün dostu olmaya devam ediyor.

Pandemi nedeni ile çok sayıda destek kredisi dağıtan Ziraat Bankası yeni bir kredi müjdesi daha verdi. Açıklanan kredi paketine yoğun başvuru yapılması dikkat çekti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZİRAAT BANKASI 36 AY VADELİ 0.99 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR! 

Korana virüs salgınının ardından başlatılan normalleşme dönemi sonrasında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak kamu bankaları üzerinden sosyal hayatı destek kredisi verileceğini duyurmuştu.

Açıklanan kampanyalar arasında yer alanlardan biri de sosyal hayatı destek kredi paketi olmuştu. Kredi kampanyası kapsamında Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi olmak üzere iki seçenek sunulmuştu.

ZİRAAT BANKASI SOSYAL HAYATI DESTEK KAKTI PAYLI FATURALI KREDİ PAKETİ 

NE? NASIL?  Pandemiden Dolayı Sosyal Yardım! e-Devlet üzerinden 1000 TL Yardım Başvurusu...

Ziraat Bankası tarafından mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri için alışveriş yapmak isteyen kişilere sunulan kampanya ile yüzde 0.99 faizle ihtiyaç kredisi desteği verilmeye başlandı.

 

 

 

 

Kampanya kapsamında 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanılmasına olanak sağlanırken kredi faiz oranı ise yüzde 0.99 olarak uygulanacak.

ZİRAAT BANKASI SOSYAL HAYATI DESTEK FATURALI KREDİ PAKETİ KAMPANYASI 

Ziraat Bankası ile anlaşması olmayan firmalar üzerinden faturalı alışveriş yapan kişilere de Ziraat Bankası 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunmakta olup bu kampanya kapsamında uygulanan ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.29 olarak uygulanacak.

 

 

 

 

 

Kampanya kapsamında en düşük 3 bin lira en yüksek 30 bin lira olarak ihtiyaç kredisi desteği sadece faturalı alışveriş yapan kişilere sunulacak. Ancak cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişi yapan kişilere fatura ibraz etseler dahi ne yazık ki düşük faizli sosyal hayatı destek kredisinden yararlanma hakkı tanınmayacak.