Acil nakit paraya ihtiyacı olanlara PTT büyük müjdeyi verdi. Artık eskiden olduğu gibi sadece PTT çalışanları ve maaşını PTT  şubeleri üzerinden alan emekliler değil herkes PTT ihtiyaç kredisi almak için başvuru yapabilecek!

Üstelik PTT düzenlediği kampanya kapsamında tam 80 bin liraya kadar olan kredi taleplerini şubeye gitmeden çok daha kolay bir şekilde alma imkanı sunuyor. Bu sayede vatandaş acil nakit paraya olan ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılarken ödemelerini ise PTT şubeleri üzerinden çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ EKİM 2020 KAMPANYASI İLE 80 BİN TL ANINDA KREDİ KULLANMA İMKANI!

Türkiye’nin dört bir yanında olan PTT şubeleri üzerinden kolay kredi kullanma ve ödeme imkanı sunan PTT ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine de nakit finansman desteği sağlamaktadır.

PTT şubeleri üzerinden yapılan başvuruların yanı sıra SMS kredi başvurusu ve internetten kredi başvurusu imkanı da sununa PTT onay alan kişilerin ödemelerini aynı gün hemen yaparak büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

NE? NASIL?  Hepsiburada alışveriş kredisi nedir?

Son dönemde bankalar ile yapmış olduğu işbirlikleri ile hizmet kapsamını her geçen gün genişleten PTT bu nedenle daha fazla kişi tarafından da tercih edilmeye devam etmektedir. PTT ihtiyaç kredisi kampanyaları da kolay kredi onayı verilmesi nedeni ile yakından takip edilmekte çok yoğun başvuru almaktadır.

Başvurular aynı gün içerisinde sonuçlandırılarak vatandaşın acil nakit paraya olan ihtiyaçlarında büyük kolaylıklar tanınmakta, 80 bin liraya kadar kredi onayı verilerek yüksek tutarlı taleplere de yanıt verilmektedir.

PTT KREDİ FAİZ ORANLARI LİSTESİ EKİM 2020

Diğer bankaların sunmuş oldukları ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kıyaslandığında PTT kredisi faiz oranı bir miktar yüksek kalmasına rağmen kredinin çok kolay bir şekilde onaylanması ve kullandırılması bu kredi paketini öne çıkarmaktadır.

Ekim ayında bugün itibari ile geçerli olan son PTT ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.99 olarak uygulanmakta olup kampanyadan yararlanarak kredi çeken kişilerin aylık taksit tutarı ödemesi 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi paketinde 417,19 lira olarak gerçekleşmektedir.

NE? NASIL?  Tam 11.000 TL ve 36 Ay Vade Düşük Faizli Kredi Kampanyası Rekora Koşuyor!

36 ay vadeli 20 bin lira kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi 1.79 faiz oranı ile 803,43 lira olarak gerçekleşmektedir. 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemeleri ise 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketinde 484 lira, 24 ay vadeli kredi paketinde 276 lira ve 36 ay vadeli kredi paketinde ise 208,59 lira olarak gerçekleşmektedir.

 

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN ARANILAN BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

  • Kredi başvuru formu dolduracak olan kişinin Türk Vatandaşı olması,
  • En az 18, en fazla 80 yaşında olmak,
  • Beyan edilecek olan aylık gelir tutarının çekilmek istenen kredinin aylık taksit tutarının en az yarısını karşılaması (Çekilmek istenen kredi tutarının aylık taksit tutarı 500 lira ise en az bin lira gelir belgesi sunmak),
  • Aylık düzenli gelire sahip olmak ve bunu belgeleyebilmek,
  • Kredi paketi için istenen hayat sigortasını yaptırmak.
NE? NASIL?  Müjde Geldi! SGK Girişi Olanlara Tam 2200 TL Ödeme...

PTT KREDİ İŞLEMLERİ İLE KOLAY BAŞVURU NASIL YAPILIR?