Vatandaşın kredi ihtiyacı her geçen gün artmaya devam ederken muhteşem kampanya duyuruları peş peşe geldi. Bankaya gitmeden kredi kullanma fırsatı ile acil nakit paraya hemen kavuşacaksınız.

 

 

 

 

 

ŞUBEYE GİTMEDEN İHTİYAÇ KREDİSİ MÜJDESİ GELDİ! 

Teknoloji her geçen gün gelişmeye devam ederken bankalar da gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaya devam ediyor.

Özellikle de korana virüs salgını döneminde bankalara gitmek daha riskli bir hale gelirken banka şubelerinde yaşanan yoğunluğu azaltmak adına bankalar pek çok işlemi internet üzerinden yapmaya başladı.

Bunlardan biri de kredi başvurusu ve kredi kullandırım süreci oldu. İşte o kampanyalar ile bankaya gitmeden kredi kullanma imkanı…

 

 

 

 

 

AKBANK ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Şubesiz kredi veren bankalar arasında yer alan Akbank 50 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi başvuruları için büyük kolaylık sağlıyor. Akbank hesabı olan kişilere sunulan kolaylık sayesinde Akbank Direkt Bankacılık uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz.

NE? NASIL?  SGK Müjdeyi Verdi! İşte O Paralar Hesabınıza Toplu Yatacak...

Yine Akbank internet şubesi müşterilerinin uygun kredi notu ortalaması ve limiti bulunması dahilinde istedikleri an hesaplarına aktarabilecekleri şekilde hesaplarına kredi limiti tanımlanmakta olup onay vermeniz durumunda bu tutar direkt olarak hesabınıza aktarılmaktadır.

 

 

 

 

 

ING BANK ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

50 bin liraya kadar 36 ay vadeli şubesiz ihtiyaç kredisi desteği sağlayan ING Bank mobil bankacılık uygulaması üzerinden kredi başvurusu alıyor.

Kredi notuna göre kredi faiz oranı belirleyen ING Bank internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu alıyor ancak kişinin ING Bank hesabı yoksa bu durumda son olarak kredi onayı aldığı tutarı bankadan alabilmek için şubeye gitmesi gerekiyor.

 

 

 

 

 

 

YAPI KREDİ BANKASI ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Şubesiz kredi çekmek isteyenler için 200 bin liraya kadar ön onaylı kredi limiti tanımlayan Yapı Kredi Bankası mobil uygulama üzerinden her müşterisine hazır kredi limiti tanımlamaktadır. Kredi kullanmak için aranılan kriterleri taşıyan kişiler bu sayede bankaya gitmeden ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir.

NE? NASIL?  Faizsiz Kredi Duyurusu Geldi! Rekor Sayıda Başvuru Var...

Yapı Kredi Bankası internet sitesi üzerinden de internetten ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmekte olup bu başvurunun onaylanması durumunda ise kendinize en yakın Yapı Kredi Bankasını ziyaret ederek talep ettiğiniz parayı elden almanız ve kredi evraklarını imzalamanız gerekmektedir.