Pandemi sebebiyle ekonomimizin etkilendiği yetmiyormuş gibi aynı zamanda hemen her bankaya borçlandık. Bundan ötürü daha fazla çalışmaya ve borcumuzu kapatmak için yeni yeni krediler almaya başladık. Fakat borcu borçla kapatmak gerçekten zor mesele. Şuanda ülkemizde her 10 kişiden 8 inin kredi kartı borcu bulunmaktadır. Kredi Kartı Borcu Olanlara Müjde! Artık Sizde borcunuzu kapatabileceksiniz. Nasıl mı? Okumaya devam edin…

Kredi Kartı Borcu Olanlara Müjde!

Kredi kartı borcu olanlar için bazı bankalar tarafından borç kapatma kredisi verilmektedir. Akbank, QNB Finansbank ve Anadolu Bank tarafından borç kapatma kredisi verilmektedir. Sizlerde bu üç bankadan birine başvuru yaparak fazla vakit kaybetmeden borç kapatma kredisini alarak borcunuzu kapatabilirsiniz. Her şeyin bir prosedürü olduğu gibi kredi çekmenin de bazı prosedürleri bulunmaktadır.

Bankalardan alınan krediler ve kredi kartlarını harcarken herhangi bir zorluk yaşamasak da ödeme zamanı geldiğinde zorluk çekmeyen yoktur herhalde. Özellikle düzensiz harcama yapan kişiler için borç ödemek kadar zor bir şey yoktur. Eğer sizin de böyle bir durumunuz varsa ve aylık ödemelerinizin önünü alamıyorsanız, borç kapatma kredisi alarak tüm borçlarınızı sıfırlayabilir ve bütün borçlarınızı tek bir bankada toplayarak tek yere ödeme yapabilirsiniz. Uygun faizlerle, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi imkanından siz de yararlanmak ister misiniz?

NE? NASIL?  Geri Ödemesiz Olarak 9000 TL Kullanabilirsiniz! e-Devlet ile Başvuru ekranı...

Borç Kapatma Kredisi Alma Başvuru Şartları

  • Herhangi bir yasal takibe düşmemiş olmak,
  • Gelirinizi resmi evrak ile beyan edebilmek,
  • Kredi talebinin 36 ay vadeyi geçmemesi,
  • Taksitler aylık gelirin yarısını geçmemesi,
  • İpotek verilecekse eş rızasının alınması,
  • Güncel kredi borçlarının belgelenmesi

Akbank Borç Kapatma Kredi Başvurusu

Akbank borç kapatma kredisi veren bankalardan ilki. Bankanın şartlarına uygun müşteri olduğunuz takdirde herhangi bir sorun yaşamadan kredi alabileceksiniz. Herhangi bir Akbank şubesine giderek 100.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Şayet yalnızca kredi kartı borcunuzu kapatmak için kredi çekmeyi düşünüyorsanız maksimum alacağınız miktar 20.000 TL olmaktadır.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredi Başvurusu

Borç Kapatma kredisi imkanını siz değerli kullanıcılarına sunan bir diğer banka da Finansbank. Eğer siciliniz düzgün ise, kimliğiniz, gelir belgeniz ve borç bilgilerinizi bankaya sunarak 100.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Çektiğiniz krediler için 36 ay vade imkanı sizlere sunulacaktır.

NE? NASIL?  Duyuru Geldi! 1000 TL Yardım parası için e-Devlet Ekranı Yeniden Açıldı!

Anadolu Bank Borç Kapatma Kredi Başvurusu

Siciliniz uygun ise diğer bir kredi alacağınız banka da Anadolu Bank olmaktadır. Anadolu Bank, çalışan ve emeklilere 50.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi vermektedir. Başvuru yaptıktan sonra sonucunuzu hemen öğrenebilir, kredinizi 36 ay vadeli yapabilirsiniz.