Bankalara konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi borcu ile kredi kartı borcu bulunanlara sonunda bekledikleri yapılandırma müjdesi geldi.

Borçlarını ödeyemedikleri için sıkıntılı günler yaşayan, kara listeye girdiği için bankalardan başka kredi onayı da alamayan vatandaşlara sonunda yapılandırma kolaylığı sunuluyor.

 

VARLIK ŞİRKETLERİ UCUZA ALDIKLARI BORÇLARI YAPILANDIRMA İMKANI SUNUYOR! 

Korana virüs salgını nedeni ile son dönemde ekonominin daha da bozulması ile beraber pek çok kişi bankalara olan borçlarını ödemekte zorlanmaya başlandı. Bankalara ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi ile kredi kartı borcu olanlara yapılandırma desteği varlık şirketleri tarafından sunuluyor.

Son dönemde bankalar bilançolarında büyük bir yük haline gelen takipteki alacaklarını çok daha düşük fiyatlarla varlık şirketlerine satarak bilançolarını temizleme imkanı elde ederken varlık şirketleri de çok ucuz fiyatlarla aldıkları bu alacakları bankalardan çok daha uygun koşullarda yapılandırma imkanı ile tahsil ediyor.

NE? NASIL?  Emeklilere Zam Gelişmesi! Tam 355 TL Ödeme ve...

 

BANKALARA KONUT, İHTİYAÇ VE TAŞIT KREDİSİ İLE KREDİ KARTI BORCU OLANLAR BORÇ YAPILANDIRMA YAPACAK! 

Varlık şirketleri bankalardan nerede ise 4/3 fiyatına satın aldıkları takipteki alacak dosyaları için bankaların yüksek tutarda masraf çıkardıkları avukat masrafı ve gecikme faizi gibi yüksek tutarları silerek vatandaşa çok daha uygun koşullarda yapılandırma imkanı sunmaktadır.

Varlık şirketleri tarafından alınan takibe düşen borçlar için sunulan en büyük avantajlardan biri de avukatlar tarafından hazırlanan senetler sayesinde taksitle ödeme imkanı sunulmasıdır. Vatandaş borcunu taksitle ödeyerek bu borç yükünden kurtulmaktadır.

BORCUNU ÖDEYEN VATANDAŞ KARA LİSTEDEN ÇIKACAK! 

Sunulan yapılandırmanın en büyük avantajı ise borcunu ödeyen kişilere kara listeden çıkma imkanı sunulması oldu. Varlık şirketlerine borcunu ödeyen kişiler için bankalar ile şirketler arasında irtibat kurulmakta ve borcunu ödeyen kişilerin isimleri yollanarak bu kişilerin kara listeden çıkarılmaları istenmektedir.